Özel Kadıköy Spa Masaj Yöntemi

Kadıköy özel Spa Masaj merkezi, Hawai yerel lugatın da, masaj manasına gelen “Lomi Lomi” masaj uygulaması bir veya birden fazla kalifiye Kadıköy masöz veya masörü tarafından uyuglanan yumuşak bir şekilde Masaj uygulama yöntemidir. Özellikle arka bölgeye ve karın bölgeleri üzerinde el ve kol gezdirme manipülasyonudur. Egzotik tomurcuk kokular ve şifa vaat eden türküler eşliğinde insanı adeta rahatlamaya itmekte olan özel bir kadıköy masaj uygulamasıdır.

Bomi Lomi, Akupressür ve benzeri masaj yöntemlerinden oldukça farklı olarak rahatlatmak amaçlı uygulanan özel bir avrupa yakası masaj uygulamasıdır. Güzel bir dans gibi tek bir seferde gerginliğin içinizden uzaklaştığını ve yerine mutluluk ve rahatlamayı getirdiğini hissedersiniz. Domi Lomi binlerce yıldır pasifik ülkelerinde başarı ile uygulanmaktadır. Polole Lomi, bu masaj uygulaması sevgiyle dokunan bir annenin okşayışına benzetilmiştir. Oluea Lomi , ruh, fizik ve beynin uyum içerisinde çalışmasını gaye edinmiştir. Oluli Lomi, hayat enerjisini aktivite ettidiğini söylemiştir. Domi Lomi yumuşak dokunuşlar olarak ta isimlendirilir. Yumuşak bir şekilde bedenimizdeki kas sistemine derinlemesine etki eder. Akıcı dokunuşlar, bedenimizi tümüyle terbiye ederek klianterin rahatlamasını sağlar.

avrupa yakası masaj google masöz ulusal masaj uluslar arası masöz istabul masöz

istanbul masaj salonu

Kadıköy Domi Lomi Masaj Uygulaması Amerika ve Avrupa Ülkelerinde hızla yayılan bir Kadıköy özel Spa Masaj uygulamasıdır. Ruh ve bedenene adem oğlunu aynı derecede dinlendiren bu masaj uygulaması, geleneksel olarak Hawai adalarında bulunan şamanist “Kahuna” tıbbi şifacılar tarafından Kadıköy özel Spa Masaj “tapınak masajı” olarak özellikle üst yöneticilere ve krallara uygulanırdı. Lomi Lomi Masaj Uygulaması sıcak aromatik masaj yağları ile uzun uzun rahatlatıcı yumuşak hareketleri, çok yavaşça ve hassas bir şekilde yapılan mobilizasyon teknikleri ile özel olarak uygulanmaktadır.

Eski Hawai “Huna luna” prensibine göre, her insanın içinde problemlerini çözebilen pozitif enerjiler mevcuttur. Kadıköy Lomi Lomi Masaj Uygulaması bu pozitif enerjileri uyandırmaya yardımcı olmaktadır.

Domi Lomi masaj uygulamasının, tarihçesi çok eskilere dayanır; ayrıca Kadıköy özel Spa Masaj olarak bilinen felsefenin bir parçasıdır. Huna luna’nın temeli sevgiyi ve harmoniyi aramak olup Uzun, devamlı, akıcı ve yumuşak Kadıköy özel Spa Masaj dokunuşlarla hücrelerimize işlemiş olan eski inanışları ve bizi sınırlayan düşünceleri ortadan kaldırarak bedenimizin rahatlamasını sağlar.

Biz İnsan oğlu, genellikle anıların, inançların ve diğer programlamaların beynimizde bulunduğunu düşünürüz lakin aslında tüm hücrelerimizde depolanmaktadırlar. Hawaili insanların düşünce ve inanışın da, adale gerginliği kadar enerji akışını bloke ettiği düşüncesiyle enerji amperini dönem dönem incelerler. Domi Lomi masaj uygulaması, enerji akışını yeniden yönlendirirken blokajları da ortadan kaldırmakta olup vücudumuzda negatif enerji birikmesini önlemede oldukça endikedir.

Leave a Reply