Ceyda Spa Masaj Güzellik Merkezi

Ceyda Spa Masaj Güzellik Merkezi, 2001 yılında İstanbul Anadolu yakası bölgesinde Masaj hizmetleri sektörüne giriş yaparak, geleneksel Osmanlı tıbbı ağırlıklı masaj tekniklerini siz değerli müşterilerine sunan bir hizmettir. Müşterilerimize üst düzey eğitimli masaj terapistleriyle çağdaş ve etkili masaj hizmetleri sunmaktayız. Ceyda Spa Masaj Güzellik Merkezi olarak yöntemlerimizi sürekli geliştirerek, teknolojiyi yakından takip edip müşterilerimizi kendi konfor alanlarında rahatlatarak desteklemekteyiz. Özellikle, yakın zamanda bütün müşterilerimize karşı tek amacımız sağladığımız masaj hizmetlerinin kalitesini arttırarak, müşteri memnuniyetini sürekli olarak önce tutarak kalitemizi daha da arttırmaktadır. Güvenilir, çoklu beceri seviyesine sahip ve en iyi sonucu arayan Kadıköy masaj terapistlerimiz tarafından uygulanan kaliteli masaj hizmetlerimizi ile müşterilerimizi şımartmaktan gurur duymaktayız.

Müşterilerimizin rahatlaması ve stresten arınmış olması için her ne gerekiyorsa yapmaktan kaçınmıyoruz. Sizleri rahatlatıcı ortamımızda müzikler eşliğinde, keyifli aromatik kokularla ayarlayarak bırakıyoruz. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışıyoruz. Böylece her müşteriye özel termal masaj ve terapi programları oluşturup, bu programları kullanarak müşterilerimizin memnuniyetlerini arttırmaktayız. Kalitemizin teminatı olarak sizlerden alınan geri bildirimlerle sürekli olarak ölçülmesi ve tedavisinin üzerinde revize etmesidir. Aynı zamanda, masaj hizmetleri alanındaki koşulları anında belirlemek için yenilikçi çözümleri hayata geçirmekle görevliyiz.

Ceyda Spa Masaj Güzellik Merkezi, her zaman emniyetli ve profesyonel bir ortam sunmak için tüm kaynaklarını harcayarak sizlerin yaşam kalitesini artırmak için eşsiz hizmetler sunmaya odaklanmıştır. Konfor, fonksiyonellik ve güvenlik dikkate alınarak, profesyonel terapistlerimizin yaptıkları masajlarla hassas bağ kurgusu sağlanır. Masaj hizmetlerimiz sayesinde, rahatlama sürecinin en düşük maliyetler, standartlar ve teknolojilerle tasarlanmasını sağlamış ve insanların sağlığı ve rahatlığına katkıda bulunmuştur. Unutulmaz bir medikal masaj deneyimine sahip olmak için sizleri Ceyda Spa Masaj Güzellik Merkezi’ne bekliyoruz

Medikal Masaj Uzmanının Farkı Nedir?

Maltepe Medikal masaj terapistlerinin işi genel bir masaj terapistininkinden farklıdır. Tıbbi masaj terapistleri, yaralanmaları eklem ya da kas işlevini geliştirmeye veya kan dolaşımını artırmaya odaklanan bir teknik uygular ve ileri eğitim ve deneyime sahip olmalıdır. Genellikle hastanelerde veya kliniklerde çalışan ve hastalarına vermeleri gereken özel masaj tedavisinin türü konusunda bir doktordan talimat alabilirler.

Öte yandan, genel masaj terapistleri müşterilerine rahatlama sağlamak amacıyla özel merkezlerde çalışırlar. Medikal masaj terapisti olarak benzer teknikler kullanabilirler ve hatta uyguladıkları yöntemlerle bazı kronik ağrıları hafifletebilirler. Ancak genel bir masaj terapistinin asıl amacı tıbbi bir durumu tedavi etmek değil, stresi azaltmak ve müşterileri için rahatlamayı sağlamaktır.

Maltepe Profesyonel Medikal Masaj Nasıl Uygulanır?

Tıbbi masaj terapisi, ağrılı veya gergin kasları gevşetmeye, sinir ağrısını hafifletmeye, tetik noktaları serbest bırakmaya, kan dolaşımını artırmaya ve iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olur.

Profesyonel Medikal Masajın Diğer Masaj Türlerinden Farkı Nedir?

Medikal masaj dışında yapılan diğer masajlar gevşemeye daha odaklı olurken, medikal masajlar kas gerginliğini giderme de daha etkili olur.

Leave a Reply