Doğru tercihleri yapmanıza yardımcı oluyoruz

Doğru tercihleri yapmanıza yardımcı oluyoruz

Kadıköy Spa Ve Masaj Merkezi, 2003 yılından beri Anadolu yakasında siz değerli yöre halkına ve dışarıdan gelen misafirlerine hizmet vermektedir. Sektörümüz olan spa masaj lüks ve eğlence merkezleri arasında öne çıkmak için müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyoruz. Uzman kadromuz sayesinde size en iyi hizmeti sunabilecek tecrübeli ve deneyimli terapistlerimiz, güzellik uzmanlarımız ile birlikte, tatil köyleri, saç salonları ve spa merkezleri gibi birçok lüks seçeneği sizlere sunuyoruz. Kendinizi özel hissettiğiniz bir ortamda klasik Türk sanat müziği eşliğinde rahatlama fırsatı sunmak hiç şüphesiz en önemli amacımız.

bali masajı kilo için masaj uygulamaları baş masajı istanbul masöz masör avrupa yakası google map yahoo harita twitter masaj terapi beşiktaş bakırköy taksim şişli beyoğlu ulusal masöz

istanbul spa masaj hamam merkezi

Yıl boyunca çeşitli aktiviteler sunarak siz değerli misafirlerimize eğlenceli bir zaman sunmak istiyoruz. Farklı spor aktiviteleri konusunda uzmanlaşmış ve masaj deneyim sahibi çalışanlarımız sayesinde, Spa masaj merkezimizden terapistlik masözlük ya da havuzdan canlı balık keyfi ile zevk almaktan tutun da, tam burada yenilenmiş tarçınlı spa odalarında evinizi özlerken çok daha konforlu bir şekilde dinlenme olanağı sağlamaktayız.

Spa Masaj Merkezimizde, profesyonel hizmet ağı ile iyi bir cilt bakımı ve mekanik masaj uygulamaları gibi çeşitli teknolojilerle desteklenmiş bir ambiansta, kendinizi özel ve konforlu hissedeceğiniz spa hamam masaj seansları sunuyoruz. Ayrıca, merkezimizdeki sinerji merkezimizi ziyaret ederek, sunduğumuz çeşitli masaj uygulamalarının, kendi isteklerinize göre özelleştirilmesine imkan veriyoruz.

Biz; Kadıköy Spa ve Masaj Merkeziyiz, 2003 yılından günümüze her zaman üstün hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlarımızla siz değerli müşterilerimize doğru tercihleri yapmasına yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Leave a Reply