Kadıköy Karma Spa Masaj

Kadıköy Karma Spa Masaj Salonu, 2011 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Güvenilirliğini sundukları özel hizmetlerden ve ilkelerimizden ödün vermeden sürekli kalitesini arttırarak daha iyi hizmet sunmanın çabasında olan Kadıköy Karma Spa Masaj Salonu; güzel bir yaşam tarzına sahip olması için misafirlerine profesyonel termal masaj hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’nin en iyi masaj salonlarından biri olarak oldukça etkili sonuç elde etmeyi hedefleyen Kadıköy Karma Spa Masaj Salonu konumu ve içinde olduğu sektör itibari ile Masaj uygulamalarının daha kaliteli olması bakımından dolayı ayrıca yeniliklere katkısından ötürü misafirlerine hizmet ederken aynı zamanda da İstanbul ili iş hayatına da yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Kadıköy Karma Spa Masaj Salonu, farklı uzmanlık alanlarına ve havacılık şirketlerine odaklanmış profesyonel kadrosu ile her zaman gereksinim duyulan dinamik ve esnek hizmet konseptinde eşsiz hizmet vermektedir. Kadıköy Karma Spa Masaj Salonu, her geçen gün randımanını arttıracak, katılımını geliştirecek ve vazgeçilmez bir marka olmasını hedeflemektedir.

Kadıköy Karma Spa Masaj Salonunun müşterilerine sunduğu hizmetler, tüm personelin olgunluğu, oluşturulan rahat ortamı gibi özellikleri ile tüm müşterilerimize mükemmel bir masaj deneyimi yaşama imkanı sağlamaktadır.

Size özel olarak hazırlanmış masaj kürleri ile kendinizi yenilenmiş hissedecek ve bütün negatif durumlardan arınmış olacaksınız. Peki sizlere özel olarak sunduğumuz masaj seansları hangileridir, size biraz bildirmek istiyoruz.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN MASAJ TÜRLERİ NELERDİR?

Masaj nedir sorusu tanım olarak açıklanacak olursa; eski dönemlerden bugüne dek popülerliğini kaybetmeden devam ettiren, insanlar için vazgeçilmez bir terapi görevi gören masaj, sağlığın iyileşmesine destek olmak anlamını taşır. Özellikle vücudun bağ doku ve tendonlarına baskı yapılarak uygulanmasından dolayı canlanma, tazelenme ve iyileşmeye yardımcı olur. Tamamlayıcı tedavi kürü olarak da bilinen masaj, birçok farklı çeşidi ile herkesin vücut yapısına uygundur.

Masaj, vücuda olan faydalarından dolayı düzenli olarak yaptırılır. Ancak birçok farklı  karma masaj çeşidi mevcut olmasından dolayı herkesin tercih ettiği masaj türleri de farklılık göstermektedir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve uygulanan masaj çeşitleri arasında klasik İsveç masajı, refleksoloji, akupunktur, antistress masaj, medikal masaj, aromaterapi masaj, boyun masajı, sırt ve bel masaj, spor masajı ve ayak masajı yer alır. Bunlara ek olarak kullanıcılar bali masajı, derin doku masajı, selülit masajı, prenatal masajı ve thai masajını da tercih etmektedir. Sizler de vücudunuzun ihtiyacı olan masaj çeşitleri için masaj cihazı tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply