Müşterilerimizin ihtiyaçlarını isteklerine göre karşılamak

İstanbul Kadıköy Şifa Spa Masaj Merkezi, 2003 yılında kurulan İstanbul anadolu yakasının en iyi masaj salonudur. 20 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğunu ilke edinmiş olarak sundukları eşsiz masaj hizmetleri ve kaliteli ürünler sayesinde evrendeki harika hizmetler ve her zaman sorunsuz bir deneyim kazandırmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını isteklerine göre karşılamak çok önemlidir.

Müşterilerimize spa terapileri, aromaterapi, manuel tedaviler, ayurvedik masaj, Thai masaj ve klasik masaj gibi over 100 farklı çeşit masaj terapileri sunuyoruz. Therapist ekibimiz profesyonelce geliştirilmiş tedavileri, teknisyenlerimiz ise imal ettiğimiz suluboya masaj aracımız ile profesyonel hizmetler sunuyor.

google masaj yahoo masöz facebook masaj istanbul masaj salonu anadolu yakası masöz bayan

kadıköy spa masaj salonu

Müşterilerimiz bizi seçtiğinde spa masaj merkezimizdeki kaliteyi ve temizliği baştan sona hissedebilirler. Ergonomik masaj koltukları ve temiz ortamı ile taze havalandırmalı terapist odaları, işletmemizin diğer özelliklerinden sadece bir kaçıdır. Son olarak, profesyonel masör ve masöz ekibimiz uzman ve deneyimleri ile merkezimize son derece katkıda bulunan eşsiz uygulamalar ile birlikte ekstra bir keyif yaşamanıza yardımcı olacak şekilde optimize edilmiştir.
Masaj uygulamalarının en standart halini birçok klinikte, spor salonunda ve spa merkezlerinde bulabilmeniz mümkün. Terapi göreceğiniz yer neresi olursa olsun, İsveç masajı ile “masaj terapisi” terimlerinin sıklıkla aynı anlamda kullanıldığını görebilirsiniz. İsveç masajının temelini, masajın Asya formlarındaki enerji temelli tarzdan çok, Batı’nın anatomi ve psikoloji konseptleri oluşturuyor. Masaj terapistleri genellikle masaja losyon ve yağların da yardımıyla genel vuruşlarla başlıyor. Daha sonra bu genel vuruşların yerini, problemli alanları belirlemek için uygulanan spesifik vuruşlar alıyor.

İsveç masaj terapisinde 5 temel vuruş tipi bulunur:

Efloraj: Uzun ve sakin vuruşlar
Petrisaj: Yoğurma, çekme ve germe
Ovma: Küçük dairesel hareketler
Dokunma: Vurma
Titreşim: Sallama ve sarsma
İsveç masajı tüm vücut kaslarında rahatlama sağlar. Eğer bir sakatlığınızın iyileşme sürecindeyseniz bu teknik size iyi gelebilir.

Leave a Reply