sağlıklı beslenme ve dengeli bir yaşam

Uzman Diyetisyen Terapist Bergüzar Büyük Sever, diyet ve masaj uygulama sanatları alanında geniş bir tecrübeye sahip olan Aile Hekimliği Fakültesi mezunu olarak diyet ve masaj sektörünün saygın isimlerinden birisidir. Halen kendi ileri derece gelişmiş deneyimlerini sizler için beslenme ve diyet uygulama programları sunan bir hastane ve diyet merkezinde uygulamaktadır. İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kadıköy ilçesindeki diyet ve masaj merkezinde bulunan Uzman Diyetisyen Terapist Bergüzar Büyük Sever güvenilir, profesyonel ve son derece başarılı bir diyetisyen ve terapist olarak müşterilerinin yaşam tarzlarını değiştirmek için onlarla uzun vadeli bir ilişki kurmuştur. Uzman Diyetisyen Terapist Bergüzar Büyük Sever hedefi müşterilerine doğru beslenmeyi öğretmek, onlara hayatlarının hedeflerine odaklanmalarını sağlamak ve pes etmeden sağlıklı bir yaşam sürmelerini desteklemektedir.

Uzman Diyetisyen Terapist Bergüzar Büyük Sever diyetleri ve masaj uygulamaları kişisel olarak tasarlayarak, müşterisinin şahsi koşullarına ve diyet amacına tam olarak hitap eder. Yalnızca hipokrat yemininin temel hedefleri olarak, sağlıklı beslenme ve dengeli bir yaşam tarzı yaklaşımını diyet ve masaj ile birlikte benimsemektedir. Sağlıklı beslenme ve masaj uygulama programının sadece kilo verme için olmadığını anlatmaya yardımcı olmak için özel masaj ve diyet ya da bunlara benzer yöntemler her zaman sağlıklıdır.

Uzman Diyetisyen Terapist Bergüzar Büyük Sever aynı zamanda çocuklar ve yetişkinler için beslenme eğitimi sunmaktadır. Protein, vitamin ve minerallerden oluşan diyet programlarının sadece çocuklar için değil, besinlerden sağlıklı ve doğru şekilde yarar sağlayan yetişkinler için de önemi büyüktür. Uzman Diyetisyen Terapist Bergüzar Büyük Sever sağlık ve formdan kazanç sağlamak için tamamen doğal beslenme programları sunmakta ve potansiyel müşterilere doğru programları tanıtmaktadır.

Uzman Diyetisyen Terapist Bergüzar Büyük Sever, müşterilerine çözüm odaklı, kararlı ve faydalı diyet ve masaj hizmetleri sunmak için elinden geleni yapıyor. Müşterilerinin davranış düzenini değiştirmesine yardımcı olmak ve uzun vadede sonuç odaklı yaklaşımlar ortaya koymak için diyet programlarındaki değişiklikleri yakından inceliyor. Uzman Diyetisyen Terapist Bergüzar Büyük Sever, sağlıklı ve dengeli beslenmeyi hedefleyerek, müşterilerinin sağlıklı bir yaşam sürmelerini ve yaşamının hedeflerine ulaşmalarını sağlar. Bu sebeple özel olarak sunduğu Kadıköy Medikal masaj uygulaması tüm dünya ülkelerinde doktor tarafından hastanın reçetesine yazılan bir tedavi yöntemi. Çünkü sistemli ve belirli bir mekanik enerjiyle yapılan bu medikal masaj, hasta ya da yorgun organı rehabilite eder, yeniden eski fonksiyonuna dönmesini sağlar. Sayısız hastalığın tedavisinde tamamlayıcı olarak kullanılan medikal masaj yöntemi, hastanın hem vücut hem yaşam kalitesini yükseltir. Terapist Diyetisyen Bergüzar Büyük Sever, Cilt, organlar, dolaşım, kas ve sinir sistemi üzerinde çok faydalı etkileri olan bu masaj uygulaması, dolaylı olarak psikolojiyi de olumlu yönde etkilediği için iyileşme sürecini bariz şekilde hızlandırır.

Ben de bir diyetisyen olarak İstanbul medikal masajın nimetlerinden bolca faydalanıyorum. Kişiye özel olarak oluşturduğumuz beslenme planını medikal masajla kombine ederek bir programlama yapıyoruz. Hazırladığımız bu özel beslenme ve masaj planıyla kişinin zaten metabolizmasını hızlandırmış; yağ yakımını ve ödem atımını başlatmış oluyoruz, ama bu süreci kadıköy medikal masaj uygulamasıyla daha da hızlandırıyoruz. Çünkü cilt, organlar, dolaşım, kas ve sinir sistemi üzerinde sayısız faydası olan medikal masaj yöntemi, metabolizmayı da müthiş şekilde hızlandırıyor. Hem sağlıklı beslenme hem de masaj uygulamasıyla kombine edildiğinde artan metabolizma hızı sayesinde çok daha hızlı bir yağ yakımı, ödem atımı, incelme ve sıkılaşma süreci başlamış oluyor. İstanbul Terapist Diyetisyen Bergüzar Büyük Sever, herkes bana çalışanlarımı kısa sürede nasıl hızla zayıflattığımı soruyor. Bunun sırrı konuyu biraz daha bütüncül ele almak diyebiliriz. Sadece diyetle değil, farklı yöntemlerle de zayıflama sürecini desteklemek çok önemli. Bu anlamla birkaç yöntem daha uyguluyorum, onları da Kadıköy sağlıklı diyet spa masaj merkezimize gelen misafirlerimize yüz yüze anlatacağım.

Leave a Reply