Diyet masaj spa merkezi

Diyetisyen Meral Diller Spa masaj diyet merkezi,olarak, kalori hesaplama alanında profesyonel hizmetler sunuyoruz. Kalori ve egzersiz hakkında size verilecek diyet ve masaj rehberlikleri ile bedeninize sağlıklı bir yaşam alışkanlıkları yakalamaya çalışıyoruz. Uzman diyetisyen ve terapistlerimiz tarafından hazırlanmış özel uygulama planları ile kişiye özel olarak uygulanabilecek tedavi paketleri sizlere sunulmaktadır. İstanbul Avrupa yakasındaki merkezimizden hizmet veriyoruz.

Kalorinin hesaplanmasıyla ilgili bilgi vermemizin yanı sıra müşterilerimizin kişisel anlara saygı duyarak, onların tüm bilgi, beceri ve motivasyonlarını geliştirerek vücut ağırlıklarını, sağlık koşullarını iyileştirebilecek destek verecek etkili sonuçlarla spa masaj ve diyet uygulamaları arasında denge sağlamayı amaçlıyoruz.

Bizim misyonumuz; Korona virüsü (COVID-19) veya farklı bir salgın ile ilgili herhangi bir diyet programına devam etmeniz gerekiyorsa, Merkezimize özel manyetik güneş’in size yardım etmesi ve hedeflerinize doğrudan hızlı bir şekilde ulaşmanızda tecrübeli ve nitelikli diyetisyenlerimizle beraber mümkün kılmaktayız.

Ayrıca modern toplumda diyet ve masaj programı alanında ve nutrisyona ilişkin sektördeki bilimsel gelişmeler haricinde, zihinsel ve fiziksel sağlıkla ilgili bilgiler veriyoruz. Diyetisyen Meral Diller Spa masaj diyet merkezi olarak sağlıklı bir yaşam tarzına ulaşmanıza yardımcı olmaya hazırız. Daha detaylı bir diyet spa ve masaj programına başlamak için bizimle irtibata geçin! Diyet programlarımızın yanında sizlere  özel spa masaj uygulamaları da öneriyoruz.

google masaj yahoo masöz facebook masaj istanbul masaj salonu anadolu yakası masöz bayan

kadıköy spa masaj salonu

Özel Masaj yapmak bir yandan özellikle selülit ve yağlı bölgelerdeki kan dolaşımını hızlandırarak bölgesel zayıflama için metabolizma hızlandırıcı etki oluşturur. Diğer yandan da fazla yağlanma ve selülit sorunu olan bölgelerin tespit edilmesine yardımcı olur. Masaj ile birlikte kullanılan bir takım aromatik bitkisel yağlar selülit tedavisi için kullanılmaktadır. İstanbul masaj yapmanın özellikle zayıflamak için çok farklı uygulama yöntemleri bulunmakla birlikte daha çok zayıflama ve masaj aletleri ile veya el ile masaj şeklinde iki ana gruba inceleyerek ayırmak mümkündür. Ayrıca üçüncü bir masaj yöntemi olarak bu iki grubun karma uygulaması ile yapılan masaj yöntemi de sayılabilir. Lenf drenaj yöntemi gibi modern yöntemler de bölgesel zayıflamak için faydaları olan bir masaj türü olarak aklınızda kalabilir.

Masaj nasıl yapılır?

İyi bir masaj seansı geçirerek zayıflama ve bölgesel incelme amaçlarınıza ulaşabilmeniz için her şeyden önce iyi bir masaj uzmanına ihtiyacınız var anlamına gelmektedir. Masör veya masöz tarafından adı verilen masaj uygulamasını yapan kişinin el mahareti ve hassasiyeti ne kadar iyi ise cilt altı dokuları ve kasları hissederek kan dolaşımını artıran etki oluşturması o derecede kolay olmaktadır.

Leave a Reply