Spa masaj ve doğal taşların faydaları

KADIKÖY SPA MASAJ merkezi hizmetlerinde doğal özel taşlar ön plana çıkıyor. Kristal ve doğal taşların kullanıldığı manipülasyonlar çok daha arındırıcı ve güçlü bir etki yaratan SPA masaj uygulamaları ile sağlıklı olma yolunda en büyük yardımcılardan biri olarak karşımıza çıkıyor. SPA masaj uygulamaları nedir? Doğal taşların kullanımı, aromatik yağlar ve su birleşerek bedenimizde iyileşmelere destek oluyor. Doğal taşlar, ortamın enerjisini temizlemek için nasıl bir odada bulunduruluyorsa bedenlerin de enerji merkezlerine yerleştirilebiliyor. Böylece SPA masaj uygulamalarının etkileri bir üst kademeye çıkıyor.

uluslar arası masaj anadolu masaj baş masajı istanbul masöz masör avrupa yakası google map yahoo harita twitter kadıköy masaj salonu masaj terapi beşiktaş bakırköy taksim şişli beyoğlu

istanbul masaj ve güzellik salonu

Kristal taş terapileri ile bütünsel terapi seansları yapılırken kasları ve eklemleri rahatlatmak amaçlanıyor. Zihinsel yorgunlukları ortadan kaldırması ile oldukça popülerler. Kadıköy spa masaj merkezi Taşları aracılığı ile ortaya çıkan frekanslar, çakraların ihtiyaç duyduğu desteği sağlıyor. Anadolu Yakası SPA uygulamalarında kullanılan taşlar ve faydalarını inceleyelim.

Ametist taşı: ANADOLU YAKASI SPA MASAJ merkezinde en sık görmeye alışkın olduğumuz doğal taş ve kristaller içinde ametist yer alıyor. Ametist, pozitif enerji taşı olarak betimlenmektedir. Rengi ve ışıltısı ile bulunduğu ortama dinginlik ve sakinlik getiren doğal bir taştır. Ametistin taç çakra üzerinde etkisi ortaya çıkıyor. Taç çakranın dengesiz çalışması durumunda ruhsal bakımdan bazı dengesizlikler, yetersizlikler ortaya çıkmaya başlar. Ametist bu durumu ortadan kaldıracak radyo dalgayı yaymakla ünlüdür.

Selenit taşı: Olumsuz enerjilerin ortadan kalkmasına katkı sağlayan değerli bir taştır. Beyaz renge sahip olan selenit, negatif enerjiyi temizler ve titreşimi yükseltmeye yardımcı olur. Yarattığı bu pozitif etkiler sayesinde ise SPA MASaj deneyimini daha huzurlu bir hale gelir. Selenit taşı, temizleyici enerjiler taşıdığı için maneviyatla ilişkilendirilir. Dolayısı ile taç çakra üzerinde OLDUKÇA etkilidir. Depresif ruh halini ortadan kaldırır. Selenit taşı sayesinde zihnimiz olumsuz düşüncelerden kolaylıkla arınır.

Rose kuvars: Pembe kuvars diye de anılan bir taş olan rose kuvars, en temel doğal taşlardan biri olma özelliğine sahiptir. Kadıköy Masaj Rose kuvars, öz sevgi ve aşkı temsil eder. Taşıdığı pozitif enerjiler ile düşüncelerin rahatlamasında etkilidir. Rose kuvars özellikle cilt bakımı uygulamalarında uygun ürünlerle birleştiğinde çok daha güçlü bir masaj uygulanmış etkisi yaratıyor. Tabi ki kalp çakrasını temsil etmektedir.

Yeşim taşı: Saflığın, dinginliğin ve uyumun sembolü olan çok değerli bir taştır. Zihnimizi yorgunluktan arındırmada oldukça endike olan doğal bir taştır. Yeşim taşı, zihnimizdeki bulanıklıkları, düşünce fırtınalarımızı dizginleyerek odaklanmamızı güçlendiriyor. Yeşim taşı, özellikle son dönemlerde cilt bakımında da sıklıkla tercih edilir hale gelmiştir. Antioksidan ve gençleştirici etkisi çeşitli yüz masaj uygulama aletleriyle birleştiğinde bakım rutinlerimizi keyifli bir hale getiriyor. Yeşim taşının da kalp çakrası üzerindeki olumlu etkisi olduğu bilinmektedir.

Leave a Reply