Busenaz Spa Masaj Terapi

Busenaz Spa Masaj Terapi Salonu, 2004 yılında İstanbul’da kurulan ve takip eden on yılda hızlı bir büyüme ile sağlık, spa ve masaj hizmetleri alanında liderliğe ulaşmış olan sıra dışı bir spa masaj salonu zincirinin bir halkasıdır. Busenaz Spa Masaj Terapi wellness servislerimizi sunarken ilham verici çevre, mükemmel hizmet ve ekonomik fiyatların müşterilerimize sunduğu katma değer ortaklığının deneyimini yaşamaya davet ediyoruz. Busenaz Spa Masaj Terapi her zaman müşterilerine tam teşekküllü bir sağlık ve güzelliğin başlangıcı için hizmet sunmayı taahhüt etmiştir.

Biz her durumda tercih ettiğimiz kaliteli hizmetleri sunarken Busenaz Spa Masaj Terapi olarak her zaman şeffaf olmayı amaçlamışızdır. Gerçekten anlam yaratan hizmetlerden oluşan itinalı bir yaklaşım içinde hareket ediyoruz. Müşterilerimizin güvenini kazanmak için titizlikle hazırladığımız hizmetlerimizin arkasındayız.

Busenaz Spa Masaj Terapi olarak çalışanlarımız, kusursuz bir sağlık ve güzellik aktivitesi ardından uzun süreli sonuçlar elde etmek için gerekli tedavi planını tasarlar ve uygular.

Busenaz Spa Masaj Terapi, her özel uygulama ve ten rengine uygun ürünlerle müşterilerine tamamen kişiselleştirilmiş hizmet ürünleri sunan bitmek bilmez odaları ile müşterilerimizi memnun ediyoruz. Buradaki herhangi bir eşsiz hizmeti alırken, müşterilere daima üst düzey hizmet sağlama amacıyla her zaman üzerinde çalışıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılamak amacıyla zarif bir çözüm sunmayı amaçlamaktayız. Sizlere özel masaj uygulamalarımızdan olan Lenf Drenaj Masajından Biraz bahsetmek istiyoruz;

Lenf Drenaj Masajı Nelere İyi Gelir?

Lenf drenaj masajının genel sağlığınız üzerinde olumlu etkileri vardır. Çünkü lenf, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasının anahtarıdır. Lenf drenajı ve akışını geliştirmek size birçok açıdan fayda sağlar.

Lenf masajı:

  • Basit soğuk algınlığı ve virüslere karşı korur; vücudunuzun enfeksiyonlarla savaşmasına yardımcı olur ve iyileşme ve toparlanma sürecini hızlandırır.
  • Vücudun su tutmasının önüne geçebilir. Lenf sisteminin pompası olmadığı için, eğer uzun süre sabit bir şekilde hareketsiz kalırsanız lenf akışı zorlaşır. Zaman zaman ellerinizin ve ayaklarınızın şişmesinin sebebi de budur.
  • Lenf Drenaj masajı, Kilo verme sürecini hızlandırır. Lenf sisteminin gelişmesiyle metabolizmanızı hızınız da gelişir. Bu sayede kalori harcamanız da artar.
  • Manuel lenf drenaj, lenfödemin tedavisinde de kullanılır.

Lenf Drenaj Masajının Cilt Yapısına Etkisi

 

  • Bedeninizdeki Şişkinlikleri ve lekeleri azaltır.
  • Temiz ve sağlıklı gözeneklere sahip olmanızı sağlar.
  • Yaralı dokuların iyileşmesini hızlandırır. Örneğin teninizdeki çatlaklarının görüntüsünü düzeltir.
  • Selüliti azaltır. Bu tekniğin uygulandığı alanlarda özellikle kan akışı ve sirkülasyon artar, bu sayede selülit görünümüne sebep olan atık toksinler vücuttan atılır.

Eğer hamileyseniz, hamilelik şüpheniz veya herhangi bir sağlık sorununuz varsa, düzenli bir ilaç tedavisi görüyorsanız, yakın zamanda bir operasyon geçirdiyseniz ve herhangi bir şeye alerjiniz varsa lütfen İstanbul masaj terapistinizle bunları paylaşmayı unutmayın.

Leave a Reply