Elizabeth Spa Masaj Salonu

Kadıköy Elizabeth Spa Masaj Salonu, 2011 senesinde İstanbul Avrupa Yakasında kurulmuş bir vücut masajı sektöründe fark yaratan profesyonel bir kuruluştur. Kaliteli ve başarılı masaj hizmetlerimizle yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize maksimum memnuniyet sağlamayı ilke edindik. Biz, doğadan gelen her gücü size sunmak için buradayız.

Öncelikli olarak, Elizabeth Spa Masaj Salonu olarak günlük yaşamınızda huzursuzluğa neden olan etkenleri ortadan kaldırmak ve siz değerli misafirlerimize çok daha rahat bir yaşam olanağı sağlamak için doğal terapilerden yararlanmayı tavsiye ediyoruz. Tecrübeli ekibimiz, en son çözümleri sunmak için gereken eğitimleri alarak fark yaratan sakin ve güvenli bir çevreye kavuşmanızı sağlayacak ve sizlere özel masaj seansları sunacaktır.

İnsan vücudunun canlandırılmasını ve arzulayan her bireyin kendini muhteşem hissetmesini teşvik ederken, sağlıklı gayretlerimiz sayesinde bizi tercih eden bütün müşterimizi kusursuz bir şekilde ağırlıyoruz. Profesyonel ekibimiz tarafından sunulan terapi uygulamaları ve diyetleri destekleyen güncel teknolojiler aracılığıyla her çözüme ulaşmak için harika bir fırsat sunuyoruz. Aynı zamanda, birlikte çalıştığımız danışmanlar sayesinde kişiye özel programlar da hazırlıyoruz.

İSTANBUL İNSTAGRAM MASÖZ YAHOO GOOGLE TWİTTER FACEBOOK masaj avcılar bakırköy uluslar arası masaj internasyonel masaj

istanbul kadıköy spa masaj merkezi

Elizabeth Spa Masaj Salonu olarak, verdiğimiz bu hizmetler tüm müşterilerimizin rahatlığını ve mutluluğunu artırmak için üretilmiştir. Türkiye’de ve dünyadaki diğer masaj salonları gibi gerçek mana da en yenilikçi konağın ve hizmetin yayıldığı bir yer ortaya çıkarıyoruz. Ortaklarımızın sundukları deneyimlerin neredeyse tamamının kusursuz olacağını biliyoruz ve bunu kusursuz hizmetleri temin etmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Sizlere özel rahatlatıcı masaj yöntemimiz olan Relax yöntemini denemenizi tavsiye ediyoruz.

İstanbul Spa Masaj; Relax Masaj Nedir?

Bu masaj tedavisi stres atmak, gevşemek ve rahatlamak için mükemmel bir yoldur. Hafif, akıcı vuruşlar ve yüksek kaliteli yağ kullanarak, Kadıköy masaj terapistiniz kaslarınızı dikkatlice serbest bırakacak ve sinir sisteminizi sakinleştirecektir. Kendiniz küçük bir bakıma ihtiyaç duyarsanız nazik ve besleyici olan bu masajı tercih edebilirsiniz.

İstanbul gibi büyük şehirlerde yüksek stres altında çalışan herkes bu tedavinin faydalarını hissedecektir. Bir akşam, hafta sonu veya ne zaman isterseniz kendinize zaman ayırıp bu masaj uygulamasını tercih edebileceğiniz  en doğru adres bizim spa masaj salonumuzdur

Relax masajın faydaları:

  • Merkezi sinir sistemini sakinleştirir.

  • Bir rahatlık ve güven hissi verir.

  • Vücuttaki kortizol seviyelerini azaltır, stresi azaltır.

Tamamen rahat olmanızı sağlamak için tedavinizi alacağınız odadaki ışık ve sıcaklığı profesyonel, sertifikalı Kadıköy masaj uygulayıcınız ayarlayacaktır. Terapistiniz, hafifçe gerginlik alanlarını serbest bırakmak için yatıştırıcı, yüksek kaliteli yağ kullanacaktır.

Leave a Reply