Hayal spa masaj merkezi

Kadıköy Hayal Vip Masaj Salonu Ve Spa 2013 yılında Avrupa yakasında kurulmuştur. Temel amacımız üyelerimize doğru ve profesyonel hizmetler sunmaktır. Müşteri memnuniyetimizi her zaman ilk öncelik olarak görüyoruz. Farklı türde termal masaj ve spa hizmetlerini sunduğumuz ilk günden beri içtenlikle ve samimiyetle müşterilerimizi ağırlıyor, onların rahatlamalarına yardımcı oluyoruz.

Konforlu ve profesyonel bir ortamda size özel hizmet veriyoruz. Teknolojiyi ve yenilikleri ayakta tutarak İstanbul’a özgü lüks merkezlerimiz ve eşsiz uygulamalarımız sayesinde misafirlerimize oldukça etkili bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Eserler Otelleri, Yıldız Kaliteli müşterileri optimize etmek için her zaman son derece çalışıyor ve geliştirmeleri destekliyoruz.

Uygulamalarımız esnasında her zaman sizin lehinize ve tercihleriniz doğrultusunda adanmış bir hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda çevreyle dostça olmayı hissediyoruz ve çevremizin sağlıklı kalmasına inanıyoruz, bu nedenle çevresel kirleticilerden mümkün olduğunca uzak durmak için her şeyi yapmaktayız. Özellikle doğadan ve hayvanlardan elde edilen ürünleri kullanmak için çok fazla para harcıyoruz.

Sizi memnun etmek için kolları sıvadık; mevcut hizmetleri geliştirerek sürekli kendimizi sorguluyor ve geliştirmeye devam ediyoruz. Böylece Kumsal Vip Masaj Salonu & Spa markasının artan kalitesini koruyor ve kalıcı olmasına da yardımcı oluyoruz. Her şeyden önce, müşterilerimize olan bağlılığımız ve bağımsız çalışma anlayışımıza dayanarak kalitemizin en üst düzeyde olduğuna inanıyoruz. Sizler için özel olarak geliştirdiğimiz uygulamalardan olan aromaterapi seanslarımız için sizleri bekliyoruz
Aroma terapi masaj uygulaması, yoğunlaştırılmış bitki özlerinden elde edilen uçucu yağların, masaj yağı ve kremlerine eklenmesiyle yapılan, rahatlatıcı ve dinlendirici masaja “Aromaterapi Masajı” denir. Aromaterapik yağlar masajın etkisini arttırıcı yönde etki eder.

Aromaterapi yönteminde kullanılan yağların geçmişi 5000 yıl öncesine kadar uzanır. Hint ve Çin uygarlıklarında kullanılan aromatik yağlar, Mısırlılar’ da daha çok mumyalama ve ayinlerde kullanılmış, onlardan Roma uygarlığına geçmiştir. Romalılar döneminde banyodan sonra hoş kokmak ve rahatlamak amacıyla masaj teknikleri kullanılarak uygulanmaya başlanmıştır.

Leave a Reply