Kadıköy spa masaj fitness merkezi

Kadıköy Spa Masaj Fitness Merkezi, Birçok sektörde dünya markası haline gelmiş olan Kadıköy Spa Fitness Merkezi, bu başarısını spor ve sağlık alanında da devam ettirmek için hayatın rutininden kaçmak isteyenleri Anadolu Yakası Masaj Fitness Ve SPA Merkezimize çağırıyor. Yaşamlarına farklı bir bakış açısı kazandırabilmenin yanı sıra, farklı bir konseptle Kadıöy merkezi içerisindeki 4500 metrekarelik Kadıköy Fitness Ve SPA’da buluşturuyoruz.

İstanbul un en prestijli yaşam merkezinde bulunan ayrıca önde gelen eğitmen ve spor terapistlerimizin gözetiminde, hem bedeninize en uygun spor ve beslenme programı uygulanmasının zindeliğini, hemde sağlıklı ve dinç bir şekilde hayatınızı idame edebilmenin farkını Anadolu Yakası Masaj Fitness Ve Spa Merkezimizde yaşayın.

istanbul masöz kadıköy masaj aromaterapi masaj ulusal masaj salonu istanbul masöz internasyonel masöz uluslar arası masöz anadolu yakası masaj google masöz internasyonel masaj salonu google masaj, yahoo masaj, instagram masaj, twitter masaj

Kadıköy masaj spa merkezi

Avrupa’da bile eşine nadir rastlanabilecek şekilde tasarlanmış olan Kadıköy SPA’da, yurtdışından gelen ve her biri konusunun uzmanı olan, tecrübeli masaj uygulama terapistleri ve estetisyenler tarafından yapılan masaj ve güzellik bakım uygulamaları, bakım ve ritüellerin yenileyici etkisini ruhunuzun derinliklerinde dahi hissemenizi sağlayacak ve hayat rutininden sizleri kurtararak kendinize zaman ayırmanızı sağlayacak. Kadıköy Masaj Fitness Ve SPA misafirlerine özel üç yüz araçlık kapalı otoparka araçlarınızı güvenle bırakabilir, park yeri derdini düşünmeden sporunuzu ve diğer aktivitelerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Tesisimiz içerisinde bulunan Çocuk klübü aktivite ve çocuk bakım uzmanlarımız ve oyun alanları sayesinde çocuklarınız eğlenceli ve güvenli bir şekilde vakit geçirebilirler. Kadıköy Masaj Fitness Ve SPA bünyesinde, sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam konseptiyle faaliyet gösteren Anadolu Yakası Cafe Ve Mini Bar, lezzetli taze menüleriyle, sevdiklerinizle güzel vakit geçirmenizi sağlamak için yeni Ülkemiz lezzetlerini sizler için sunuyor.

Her şeyin en ince detayına kadar düşünüldüğü Kadıköy Masaj Fitness Ve Spa Merkezimizde hayata dair kaygılarınızı unutacak yeni bir ‘siz’ olarak hayatınıza geri dönmüş olacaksınız…

Leave a Reply