Kadıköy Spa Termal Masaj istanbul

Kadıköy Spa Termal Masaj İstanbul, 2011 yılında İstanbul’daki Taksim’de kurulmuştur. Misyonumuz gereği ilkeli ve etkili masaj servislerine güvenilen elden ele manuel hizmet sunmaktır. Türkiye nin oldukça popüler ve tarihi şehri olan İstanbul’daki üst seviye masaj merkezlerinin başında geliyoruz.

Kadıköy Spa Termal Masaj stanbul, olarak son derece profesyonel bir hizmet anlayışı ile bütün uygulama yöntemlerimizi konuya özel olarak sunmaya çalışıyoruz. Oldukça kalifiye ve yetenekli masözlerimiz ile size en iyi şekilde ve eğlenceli bir şekilde masaj hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Uzman terapistlerimiz sayesinde vücudunda rahatlatıcı etkiyi sizlerde hissedin diye broşürlerimizde uygulamadığımız yöntemlerin kısa bir bilgisini yayınladık ayrıca bireysel masaj ihtiyaçlarınızı karşıladığımızdan emin olun.

Kadıköy Spa Termal Masaj stanbul, ayrıca değişik türde masaj imkanları sunarak kişisel ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilecek uzmanlarımızla tanışmanız için size özel fırsatlar sağlıyoruz.Bu arada sizler sauna ve jakuzi keyfi yaşayabilir, havuzda yüzebilir ve diğer tesislerimizden de yararlanabilirsiniz. Terapistimizin desteğiyle cilt bakım ürünleri, peeling ve nemlendirme kremi gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilir spa sauna yoga fitness ve spor salonlarımızda da vakit geçirebilirsiniz.

Kadıköy Spa Termal Masaj İstanbul, her zaman müşteri memnuniyeti odak noktamız olmaya devam ediyor. Kaliteli ve etkin hizmetimize güveniyor ve çalışmalarımızın müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdiğini garanti ediyoruz. Müşterilerimizin isteklerini eksiksiz olarak karşılamak ve yaşadıkları deneyimleri zevkli hale getirmek ve her zaman müşterilerimize uluslararası standartlarda ayrıca tse standartlarına uygun sağlıklımasaj terapisi ve sağlıklı anti aging servisleri sunmak arzumuzdur. Sizlerle hep daha iyiye doğru gidiyoruz ve gitmeye devam edeceğiz…

Leave a Reply