Anadolu yakası özel masaj manipülasyonları

Kadıköy Özel Spa Masaj Uygulama Merkezi, Thai masaj manipülasyonların gerçek hali ile tatbik edildiği aşina masaj merkezlerden olan Anadolu yakası spa masaj uygulama merkezlerinden ayıran fakat fiziksel hastalıkların ve enerji balansımızın organize edilmesinde çok endike bir masaj uygulamasıdır. Gerçek Kadıköy Özel Spa Masaj uygulamalarından olan thai masaj seansı geleneksel thai ustaları tarafından sert yer döşeğinde masaj uygulanacak kişiye rahat ve hafif bir geleneksel thai kıyafeti giydirilerek yapılmaktadır.

Günümüzde fizyoterapistler tarafından kullanılan birçok Anadolu yakası Spa Masaj uygulamalarından biri olan thai masaj uygulaması kaynaklıdır. Sonradan oluşmuş birçok fiziksel rahatsızlık ve hastalığın eklem ve kas problemlerinin giderilmesinde çok etkili ve sürekli uygulanan bir masaj türüdür. Geleneksel Anadolu yakası Spa thai masaj uygulaması yaklaşık olarak üç saat sürer ve seans sonrasında hasta kendini yenilenmiş ve bütün enerji kanallarının açılmış olduğunu net bir şekilde hisseder. ülkemizde ve Kadıköy spa masaj merkezi enstitülerinde uzak doğu ülkelerinden getirttilen Özel Spa Masaj terapistleri tarafından uygulanır.

istanbul masöz kadıköy masaj aromaterapi masaj ulusal masaj salonu istanbul masöz internasyonel masöz uluslar arası masöz anadolu yakası masaj google masöz internasyonel masaj salonu google masaj, yahoo masaj, instagram masaj, twitter masaj

Kadıköy masaj spa merkezi

Geleneksel Tayland Masaj Uygulaması Nuad Bo’Rarn Asırlarca toplanan bilgi birikimini taşıyan ve komşu olduğu medeniyetlerin iyileşme yöntemlerinden esinlenen bu beden masajı “pasif yoga” olarakta isimlendirilmiştir. Thai masaj seansı uygulanan kişiler için ruhen sakinlik, huzur, dinginlik, farkındalık, arınmışlık ve yenilenme, bedenen rahatlama, derin dinlenme, güç kazancı ve tazelenme, duygusal yöndende şevkat, sevgi ve saygı almak üzerine kurulmuştur.

Thai masaj manipülasyonlarını uygulayan kalifiye terapistler ise yürekten paylaşımı, Anadolu Yakası Spa Masaj sevgiyle uygulamanın zevkini ve bir olmanın coşkusunu şevkat duygularıyla yaşar. Aküpresür, Şiatsu ve Yoga asanalarının renkli ve etkileyici karışımlarından oluşan Kadıköy Spa masaj manipülasyonları esnetme,kompres,noktasal basınç ve yumuşak salınımların bir harmanıdır.Fiziksel olarak bedenimizi,enerji hatlarımızı ve kalbimizi besleyen Thai masaj manipülasyonları hareketli meditasyon olarak da bilinir.“Nuad Bo’Rarn” Geleneksel Thai masaj manipülasyonları geçmişi çok eskilere dayanır.

2500 yıllık geçmiş ile Budizmin yaygınlaştığı dönemlerde doğmuştur. Geleneksel Thai masaj manipülasyonları yaratıcısı yani babası Jivaka Kumar Bhaccha’dır. Tanınmış bir yoga ve ayurveda doktorudur. Zamanın Kral, Prens ve soylularının özel Kadıköy terapist doktoru olmuştur. Doktoru olduğu en değerli kişi ise Buda’dır. Geleneksel Thai manipülasyonları uygulaması Budist mabetlerde gelişmiş ve öğretilmiştir. Halen en çok öğrenci yetiştiren ünlü mabet ve okul Wat Pho’dur. Thai masaj manipülasyonları yöresel olarak Tayland’ın içinde gelişse de her lider öğretmen kendi sitilini ortaya ıkararak bu masaj manipülasyonlarının farklı tarzlar oluşmasına neden olmuştur. Kuzey,Güney,Orta ve Kuzeydoğu sitilleri Kuzey sitili bir hayli dinamik ve “Yang”dır, esnetme yoğundur.

Leave a Reply