Daha titiz el teknikleri genellikle diğer masaj türleriyle çelişir

İstanbulun en köklü SPA ve Masaj Uygulama merkezi olarak sizlere 12 yıllık tecrübemizi sunuyoruz. Yerli ve yabancı profesyonel terapistler eşliğinde geleneksel ve modern masaj uygulama çeşitlerimizle bedensel ve zihinsel yorgunluklarınıza veda edin. Spa merkezimizde masaj terapileri, Türk hamamında kese köpük, cilt bakımları hizmetleri verilmektedir. Öncelikli ilkemiz siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak adına misafirlerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunarak İstanbulun en iyi spa merkezi olmaktır.

Spa ve masaj merkezimizde en çok tercih edilen masaj yöntemlerinden klasik masaj, bali masajı, isveç masajı, aromaterapi masajı, refleksoloji ayak masajı, spor masajı, relax masaj, lenf drenaj masajı, derin doku masajı, mix (karışık) masaj terapileri uygulanmaktadır. Ayrıca sauna, hamamda kese köpük masajı, yüz ve cilt bakım hizmetleri verilmektedir.

bali masajı kilo için masaj uygulamaları baş masajı istanbul masöz masör avrupa yakası google map yahoo harita twitter masaj terapi beşiktaş bakırköy taksim şişli beyoğlu ulusal masöz

   istanbul spa masaj hamam merkezi

Bali masajı teknikleri MS 600 ile 800 yılları arasında ortaya çıkmıştır. Baharat Yolu üzerinde Endonezya’ya Hinduizm ve Budizm’i getiren Çinli ve Hintli tüccarların yerel halka kendi masaj uygulama ritüellerini tanıttıklarına inanılıyor. Uzmanlara göre bu dönemde Bali sakinleri, masaj uygulama yöntemlerini Hint Ayurveda anlayışı ve Çin teknikleriyle birleştirerek Bali masaj uygulama teknikleri olarak bildiğimiz şeyi yarattılar. Masaj, akupunktur ve akupresür teknikleri kullanılarak eski Hint Ayurveda geleneğinden alınmıştır ve Çin’den geldiği söylenmektedir. Endonezya’nın Java kentinde bir zamanlar saraylarda gerçekleştirilen güzellik ritüelleri de Bali masajında ​​önemli bir rol oynuyor.

Bali masajı nedir? Bali’deki insanlar yüzlerce yıldır terapötik masajlar alıyorlar. Masaj uygulamasının faydalarını daha sağlıklı yaşam sürmelerine yardımcı olduğunu keşfettiler. Hatta yeni doğan bebeklere bile sağlıklı olmaları için masaj yapılır. Eskiden erkeklere özel bir meslek olarak kabul edilen masaj, adada önemli bir gelir kaynağı haline geldi. Bali masajı uygulayıcıları hem yağ masajını hem de manuel terapiyi prosedürlerine dahil eder. Daha titiz el teknikleri genellikle diğer masaj türleriyle çelişir. Akupresür uygularken, uygulayıcılar belirli tespitler ve prosedürler yoluyla vücudun meridyenlerini ve basınç noktalarını belirlemelidir. Hafif, orta veya sıkı patting uygulamasının genişletilmesi; cilde vurarak veya sıkıştırarak ve cildin dış katmanlarını test ederek ve gererek sadece alt, yüzeysel adaleler hedeflenir.

Leave a Reply