Aroma Terapi Thai Masaj Sıcak Taş Terapi

google masaj yahoo masöz facebook masaj istanbul masaj salonu anadolu yakası masöz bayan

kadıköy masaj salonu

AROMA TERAPİ MASAJİ

Kokuların Armonisi; Aromatik doğal yağların ısıtılması ile yapılan masaj uygulaması, deri yüzeyini daha çok ısıtır ve yoğun kas, eklem ağrılarına ve zayıf dolaşım bozukluklarına çok faydalı olur. Aromatik yağların keyifli kokusu, duygusal kaynaklı fiziksel sıkıntılar üzerinde de çok etkilidir. Aromatik yağlarla nefes rahatlatılabilir, sakinleşme ve yavaşlama ile kişi kendini daha iyi hissedebilir.

Aromaterapi, masaj uygulamasıyla maksimum iyileştirme özelliği sağlar. Beynimizin, koku ve dokunma gibi farklı kaynaklardan farklı sinyallerle sürekli iyi yönde uyarılmasını sağlar. Kişi kendine bakıldığı ve şımartıldığı duygusuyla rahatlar, dinlenir, stresten arınır ve denge bulur.

Uyglama Süresi 50 Dakika ve 75 Dakika olarak değişkenlik gösterebilir.
—————————————————————————–
THAİ MASAJİ-

Bu yöntem pasif esneme ve yumuşak basının vücudumuzun enerji hatlarına uygulanmasıyla yapılır. Çok eski olan bu teknik Buda zamanından gelir ve Shiatsu, akubası ve yoganın karışımı gibidir. Terapisyenler elbise üzerinden belli noktalara basıyı baş parmakları, elleri ve ayaklarıyla uygulayarak vücudun enerji akımını canlandırır ve sizinde eşlik etmenizi isteyeceği bazı hareketler yaptırır.

Thai masaj uygulaması esnekliği artırır, stresi azaltır, iç organlarımızı uyarır ve vücudumuzun enerji sistemini dengeler.
Merkezimizden verilecek özel kıyafetlerle masajınız yapılır

Uyglama Süresi 75 Dakika
——————————————————————————
Sıcak Taş Terapi ( Hot Stone Terapi )

Sıcak Taş Terapisi ısıtılmış taşların kullanılmasıyla vücuda yapılan bir masaj şeklidir. Masaj uygulaması sıcak taşlar kullanılarak yapılır. Taşlardan emilen ısı kan dolaşımını artırır ve hücrelere daha çok kan hücresinin iletilmesine yardımcı olur. Terapi gören kişi, masaj uygulaması sonunda kaslarındaki tutulmalardan, sertlik ve ağrılardan kolayca kurtulmuş olur.

Aynı zamanda derin bir rahatlama ve huzur hisseder. Taş Terapisi’nin periyodik olarak uygulanması, kronikleşmiş sıkıntılar üzerinde etkili olmaktadır. Taş terapisi tanımlanan sorunların giderilmesinin yanı sıra fiziksel, duygusal ve zihinsel olarak enerji de verir.

Diğer taş terapileri ile taşların yüksek enerjileri kullanılarak meditasyonlarla enerji düzeyi artırılıp huzur elde edilmektedir. Volkanik bazalt taşların büyülü enerjisini bedeninizde hissedin..

Uyglama Süresi 75 Dakika

Leave a Reply