müşterilerimizin bütün taleplerini karşılamak

İstanbul Kader Spa Termal Masaj salonu, 2005 yılında kurulmuş profesyonel bir masaj uygulama salonudur. Kuruluşundan bu yana müşterilerine modern, profesyonel ve şık bir ortamda ekipmanla donanmış olan masaj tekniklerinin sunulması, etrafındaki binlerce yeni kullanıcıya sağladığı muazzam rahatlama servisleri ile istanbul merkezli olarak spa masaj hizmetleri vermektedir.

Amacımız, entelektüel ve fiziksel bakım konusunda İstanbul halkının bütün cevapsız  taleplerine cevap vermek, ortaya çıkan tüm projelere oldukça ayrıntılı ve detaylı bir yaklaşım sergileyerek, sosyal sorumluluklarımıza ve arkadaş canlısı ideolojimize uygun biçimde desteğimizi sürdürmektir.

spa masaj merkezi baş masajı istanbul masöz masör avrupa yakası google map yahoo harita twitter masaj terapi beşiktaş bakırköy taksim şişli beyoğlu

istanbul kadıköy masaj salonu

İstanbul Kader Spa Termal Masaj salonu olarak, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman öncelikli tutarak, profesyonel kaynaklardan teknolojik ve malzemeleri optimize ederek, konforlu ve kaliteli bir spa masaj hizmetine sürekli gelişimini hedeflemekteyiz.

Uzman ekibimizle, müşterilerimizin bütün taleplerini karşılamak, günün her saatinde hizmet verebilmeyi hedeflemekteyiz.

Bizim Destina Masaj Salonu’da profesyonel masaj hizmetleri alın, tadını çıkarın ve kendinizi özel hissedin! Teşekkürler.Sizlere salonumuza özel uygulamalardan bir olan Thai Yoga Masajı atlatmak istiyorum, yaklaşık 2500 yıl önce Hindistan’da ortaya çıkmıştır. Tay yoga masajı, akupresür, esneme, enerji çalışması ve meditasyon tekniklerini kullanır. Avuçlarınızın, başparmaklarınızın, dizlerinizin, dirseklerinizin veya ayaklarınızın hafif hareketleriyle bedeniniz ve enerji hatlarınız üzerinde uğraşılır ve etkinleştirilir. İstanbul masaj sırasında dikkatli bir şekilde gerilecek ve farklı masaj uygulama pozisyonlara döndürüleceksiniz. Bu nedenle Thai yoga masaj uygulamasına pasif yoga da denebilir.
Bu tam vücut masajı özellikle metabolizmamızı uyararak vücudumuzun iyi bir şekilde detoksifikasyonu’nu sağlar. Kaslar gerilir, beden ve zihin dinlendilir.
Masaj uygulamaları rahat ve hafif kıyafetlerle, tercihen uzun kollu bir gömlek ve koşu pantolonu taytla, yerdeki minder üzerinde yapılır ve rahatlatıcı bir kırmızı ışık seansıyla sona erer. Mümkünse masajdan önceki iki saat boyunca yağlı veya ağır bir şey yememeli ve şayet mümkünse vücudunuzu bütün gün düzenli olarak nemli tutmaya özen göstermelisiniz.

Leave a Reply