Bebekler ve yetişkinler için özel masaj

Kadıköy Cleopatra Güzellik Spa Ve Termal Masaj Merkezi, 2013 yılında istanbul anadolu yakası Kadıköy de masaj hizmeti veren, en iyi güzellik bakım masaj ve spa merkezlerindendir.

Kadıköy Cleopatra Güzellik Spa Ve Termal Masaj Merkezi Bireye özel eşsiz geneleksel ve modern hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında yeni doğmuş bebekler için masaj yöntemleri ve emzirme danışmanlığı, prenatal masaj, postnatal masaj, oyun dersi, swimming lesson, yoga seansı, fitness, spor aktiviteleri gibi farklı derslerin yanı sıra, bebeklerin endüstriyel ürünleri, sülfür banyosu, aromamasaör, cilt temizleme, vücut sarması ve çoğu hastalıkları ilk everde tedavi edici banyolar da bulunmaktadır.

Kullandığımız doğal malzemeler güvenli ve sağlıklı ürün ve hizmetler sunmak amacıyla tertemiz ortamda korur. Ayrıca, bu arada, özel düzenlenmiş masaj teknikleri sayesinde bebekler tatmin edici bir spa ziyaretinin de keyfine varır.

Biz Kadıköy Cleopatra Güzellik Spa Ve Termal Masaj Merkezi olarak, aynı zamanda ebeveynlerin eğitime de destek veriyoruz. Çocuğunuzun gelişim ve sağlık açısından hakkında bilinmesi gereken detaylı hizmetler sunuyoruz. Ebeveynlerimizin endişelerini ve sorularını dikkate alarak, çözüm odaklı yaklaşımımızla onların bebeklerini ve kendilerini mükemmel şekilde besleyebileceklerini ve kendilerini geliştirebileceklerini göstermeye odaklanıyoruz.

Kadıköy Cleopatra Güzellik Spa Ve Termal Masaj Merkezi, sağlıklı bebekler ve memnun olan ziyaretçiler ile çalışır. Kalifiye güler yüzlü personeli tarafından verilen sağlık ve hijyen konusunda gerçek hizmetler uzman personeller tarafından verilen bu hizmetler ile her çiftten gelen memnuniyet bildirimleri ve güvenmemizi sağlamak konusunda oldukça hassastır.

En iyi spa ve masaj uygulama hizmetini sunmak adına, Kadıköy Cleopatra Güzellik Spa Ve Termal Masaj Merkezi sağlık koşullarını kontrol etmek ve güvenlik prosedürlerini dilerseniz yedi yirmi dört veya özellikle hafta sonları bile hizmete devam etmektedir. Her ziyaretçimizin güvenilir ve rahatlatıcı bir şekilde hizmet alabileceklerini temin etmeyi hedefliyoruz.

Leave a Reply