Şehrazat Spa Masaj Güzellik Merkezi

Şehrazat Spa Masaj Güzellik Merkezi: 2003 yılında İstanbul Avrupa yakası merkezinde kurulan Şehrazat Spa Masaj Güzellik Merkezi, İstanbul halkına özel spa ve masaj sektöründe geliştirilmekte olan en son teknolojiyi kullanarak müşterilerinin keyifli vakit geçirmesini sağlayacak eşsiz hizmetler sunmaktadır.

Vizyonumuz: Mevcut müşterilerimizi koruyarak, yeni müşteri potansiyellerini arttırarak, firmamızın temel değerlerine yenilikler getirerek pazar rekabetine daha fazla etkili ve dayanıklı olmasına yardımcı olmak.

Misyonumuz: Müşterilerimize hak ettikleri üstün kalite ve gerçek etkili özel çözümler sunarak, beklenmedik konfor deneyimi sağlamak için uzman ve profesyonel bir ekipte çalışmak ve bu doğrultuda yenilikçi profesyonel spa ve masaj hizmeti sunmak.

Değerlerimiz: Şehrazat Spa Masaj Güzellik Merkezi olarak müşterilerimizin memnuniyetini öncelikli tutarak, ahlak ve etik değerleri kuralları içerisinde istikrarlı, güvenilir ve sorumlu bir şekilde eşsiz hizmet vermek.

Sizlere Şehrazat Spa Masaj Güzellik Merkezi olarak sunduğumuz tarafımızca geliştirilmiş özel masaj çeşitlerimizden bazılarını belirtmek isteriz,

Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

Sporcu Masajı; Atletlere müsabakadan önce veya sonra uygulanan masaj türüdür. Buradaki amaç yaralanmaları, kas zedelenmelerini ve kas ağrılarının önüne geçmektir.

Baş Boyun ve Omuz Masajı; Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkindir.

Sıcak Taş Masajı; Bu masajda volkanik bazalt taşlar kullanılarak ve taşların termal ısısından faydalanılarak yapılan özel etkili bir masaj yöntemidir.

Shiatsu Masajı; Vücudumuzun belirli bölgelerine parmak yardımıyla yapılan özel bir masaj yöntemidir.

Leave a Reply