Derman Spa Masaj

Kadıköy Özel Derman Spa Masaj Merkezi, 2014 yılında istanbul anadolu yakasında kurulmuştur. Amacımız profesyonel spa masaj hizmeti sunarak, bütün misafirlerimizin fiziksel ve zihinsel olarak iyileşmesine destek olmaktır.

Amacımız, kaliteli ve güvenilir bir ortamda profesyonel spa masaj hizmetini değerli kullanıcılarımıza sunarak, onlara çeşitli avantajlar sağlamaktır. Masör ve masöz ekibimizde doktorlar, fizyoterapistler, rehabilitasyon uzmanları ile yaşam koçları bulunmaktadır. Uzman kişiler tarafından verilen özel spa masaj hizmetleri, hayatın nefes almaya başladığı noktaları bulan dinamik bir deneyime dönüşür.

Kaliteli spa masaj hizmetleri sunan terapist ailesi olarak, her müşterimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte hizmetler sağlamak için tüm eforumuzla çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti, Kadıköy Özel Derman Spa Masaj Merkezi’nin en önemli prensibidir. Bizimle çalışan tüm personelimiz, işini özenle ve kusursuzluk temelinde yapmaktadır.

Tüm bireyler için, hazırladığımız doğal temelli spa masaj seansları, size pozitif enerji ve sakinlik getirecek. Kaliteli ve etkili spa masaj hizmetleri bizimle kolayca ulaşılabilir! Kredi kartı veya senetle 7/24 saat ödeyebilirsiniz.

Bizi tercih ederek, değerli zamanınızın her saniyesini kaliteli hizmetleriyle değerlendirebilir ve rahatlama seviyenizin arttığından emin olabilirsiniz.Kadıköy Özel Derman Spa Masaj Merkezi olarak, keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle saygılar sunarız!

Sizlere özel olarak uyguladığımız bazı masaj çeşitlerimizi aşağıda belirttik ve bu masaj uygulamaları sadece terapi seanslarımızın bir kısmını oluşturmaktadır daha detaylı bilgi için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Klasik Masaj; Sert vuruşlar eşliğinde dairesel hareketler ve ovma gibi hareketleri barındıran masaj türüdür.

Thai Masajı; Vücudumuzda ki esnekliğimizi arttırmak, kas ve eklem gerilimini azaltmak ve vücudun enerji sistemlerini dengelemek için pasif germe ve hafif baskıların uygulandığı masaj türüdür.

Arometerapi Masajı; Bu masajı diğer masaj türlerinden ayıran en belirgin özellik bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanarak uygulanan bir masaj türüdür.

Reflekseloji Masajı; Ayak refleksoloji masajı, plantar fasiit, ayak bileği yaralanmaları gibi gün içerisinde spor  veya  iş yaparken kişileri rahatlatmak için uygulanır.

Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

Leave a Reply