Özel ve kaliteli bir mekân

Anadolu Yakası Spa Masaj Salonu, 2014 yılında istanbul Kadıköy de kurulmuştur. Siz değerli misafirlerimize daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla kurulduğundan beri müşterilerine tam manasıyla memnuniyet vermeyi ilke edinmiş bir spa msaj hamam sauna ve güzellik bakım merkezidir.

Tesise Sahip Olmanın Güzel yanlarından biri Uzak Doğu’daki büyük mekânlara sahip olmak gibi bir şey çoğu kişi için pek de kolay olmamaktadır. Bu nedenle, salonumuz Kadıköyün merkezinde bulunmaktadır. Merkezi konum sayesinde hem genel müşterileri hem de turistlerin mekanımıza olan ilgisi arttı.

bali masajı kilo için masaj uygulamaları baş masajı istanbul masöz masör avrupa yakası google map yahoo harita twitter masaj terapi beşiktaş bakırköy taksim şişli beyoğlu ulusal masöz

istanbul spa masaj hamam merkezi

Yasal Kayıtlı Ticaret Odası ve Belediye Encümeninden izinler alındıktan sonra faaliyetlerimize başladık. Yasal tse standartlarının tüm kriterlerini karşılayan profesyonel tasarımlı masaj odaları ile özel ve kaliteli bir mekân olarak, her zaman müşterilerimizin güvenliğini ve memnuniyetini öncelik olarak tutuyor ve ilgili mercilerden gerekli eğitimleri almaya devam ediyoruz.

Eğitimli Personel, Güler yüzlü ve eğitilmiş personel ile müşterilerimize daha kaliteli masaj hizmeti sunmaktayız. Eğitim alan kalifiye ve yetenekli personelimiz, müdavimlerimize en kaliteli ve etkili spa masaj uygulama tekniklerini kullanmaktadır. Müşterilerimiz mutlaka memnun ayrılmaktadır.

Müşteri İlişkileri Müşteri memnuniyeti odaklı yardım seviyemiz için her zaman çabamız gün be gün artarak devam etmektedir. Müşterilerimizin beklentilerini her zaman karşılamaya çalışıyoruz. Geribildirimlerinizi önemsiyoruz ve bu sayede gelişmeye devam ediyoruz. Sizleri de Kadıköy spa ve masaj uygulama merkezimize bekliyoruz…

Leave a Reply