Kadıköy spa masaj uygulamaları

İstanbul Özel Spa Masaj Merkezi, Yıl 2001 ‘de İstanbul’da kuruldu. Biz aile bireyleri için özel olarak geliştirilmiş masaj terapileri, şifalı masajlar, derin doku ve spora özel masaj teknikleri ile masaj hizmetlerini güvenli, bilgili ve kaliteli bir ortamda sunabiliyoruz. Ulusal ve uluslararası müşterilerimize yüksek seviyede kaliteli hizmet veriyoruz.

Spa masaj merkezimiz tamamen yetkin ve profesyonel masözler tarafından işletilmektedir. Uzman kadromuz sevecenliği ve yaklaşımları ile her işletmemizde çok önemli masaj uygulamalarının sırrını saklı tutuyor. Müşteri memnuniyeti açısından en iyi sonuçları hedefliyoruz. Özel termal spa masaj merkezimizde her türlü masaj hizmeti en üst düzeyde sunmak için elverişli ekipman ve teknolojiyi kullanıyoruz.

Hizmetlerimiz güvenlik ve konfor odaklıdır. Aşırı gerginlik ve etkileşim bozukluklarının neden olduğu sıkıntıları tedavi etmek için; kökeni antik Yunan, Çin ve Hint kültürüne dayanan Özel spa termal masaj yöntemlerimiz güvenli, modern yetenekler ve üstün yeteneklerle desteklenmektedir. Tüm hizmetlerimizde en iyi kaliteyi sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca, kaliteli ekipmanlarımız sayesinde, hastalara daha sağlıklı ve güvenli bir deneyim sunmak için bireysel dikkat gösteriyoruz.

Misyonumuz, müşterilerimizin gelecekteki sağlıklarını korumaya ve termal masaj alanında kaliteli hizmet sunmaya odaklanmaktır. Uzman ekibimizin amacı, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve her zaman en iyi hizmet standartlarını sunmayı kanıtlıyor. En iyi teknikleri uygulamak için dil öğreniyor ve yeni masaj yöntemleri keşfediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kalite konusunda her zaman kurallarımıza bağlıyız.

bali masajı kilo için masaj uygulamaları baş masajı istanbul masöz masör avrupa yakası google map yahoo harita twitter masaj terapi beşiktaş bakırköy taksim şişli beyoğlu ulusal masöz

istanbul spa masaj hamam merkezi

İstanbul spa masaj uygulamaları ile Kan dolaşımını hızlandıran ve vücuttaki dokuları yenileyen özel masaj terapisi ile stres ve depresyondan korunmak, vücudu rahatlatmayı sağlamak da mümkün…

Masaj Çeşitleri ve Faydaları Nelerdir?

Klasik masaj: Kan dolaşımını hızlandıran ve adaleyi güçlendiren bu istanbul masaj gündelik yorgunluktan kurtulmanızı ve gevşemenizi sağlar. İsveç masajı olarak da bilinir.

Thai masajı: Uzak Doğu’nun geleneksel tıp yöntemi içerisinde yer alan bu masajda, vücuda baskı, çekme ve gerdirme hareketleri uygulanır. Bazı hareketler sizi zorlasa da bu mesaj size esneklik kazandırır ve vücut enerjisini artırır.

Bali masajı: Aromaterapik yağların kullanıldığı bu masaj, zihinsel rahatlık verir ve bedenin gevşemesini sağlar. Orta şiddetle ve basınçla uygulanan masajdır.

Aromaterapi Masajı: Aromatik yağlar ve bitkisel özlerle yapılan bu masaj, diğer masajlara göre daha hafiftir, rahatlatıcı ve dinlendiricidir.

Refleksoloji: Ayağın altındaki noktalara basınç yapılarak uygulanan bu özel masaj, kişinin fiziksel ve duygusal anlamda dengede kalmasını sağlar. Ayaktaki noktaların vücudun belli organlarını temsil ettiğine inanılarak uygulanan bu masajda, rahatlama, ağrıyı azaltma ve kişiye daha iyi bir denge sağlamak amaçlanır.

Tıbbi masaj: Mekanik ve refleks etkilerinin çoğalmasını sağlayan bir masajdır. Hasar görmüş bir organı eski haline döndürmeyi amaçlar. Kan dolaşımını düzenleyen bu masaj, kas yapısını toparlar, cildi yumuşatır ve iç organlara fayda sağlar.

Özel Derin doku masajı: Derin doku masajı, kişiyi dinlendirmekten ziyade gerilen kasları uzatma ve gevşetmeyi amaçlar. Derin ve sert baskılarla kasların açılmasını, rahatlamasını, dokuların yenilenmesini sağlar.

Taş masaj: Sıcak ve soğuk taşlar kullanılarak yapılan bu masaj, bedeni dengeler ve rahatlatır. Vücuttaki enerji kanallarını uyararak kişiden negatif enerjiyi almayı amaçlar.

Kupa bardak masaj uygulaması: Kupalarla problemli bölgelere uygulanan masaj türüdür.

Stresten uzaklaşmamızı sağlayan özel masaj uygulamaları doğru ellerde, hijyenik ortamda, uzman masöz veya masör fizyoterapistler tarafından yapılması önemlidir bu sayede daha zinde ve yenilenmiş bir bedene sahip olabiliriz…

Leave a Reply