Masaj spa hamam ve güzellik bakımı

Yağlı Masaj Uygulamamız Yaklaşık Olarak 30 Dk & Hamam & Kese & Köpük masaj uygulamaları ve Transfer Fiyata dahildir.

İstanbul Spa ve Masaj Merkezimizde bulunan hamamımız herkesin seveceği, beğeneceği ve rahatlayacağı bir Spa & Wellness & masaj uygulama merkezidir. Huzur, rahatlama, gençleşme ve ferahlık gibi kavramların mana bulduğu bir yer.

istanbul hamam masaj spa masöz gigi masöz angelina avrupa yakası masaj masöz bayan istanbul masöz bayan taksim avcılar beyoğlu şişli bakırköy

   istanbul hamam spa masaj merkezi

Seçkin Hamamımızda özel eğitimli kadromuzla sizleri rahatlatacak ve sizi huzura ve kendiniz ile barışa götüreceğiz.

Spa tedavi yöntemlerimiz, aromatik kokulu dokunuşlarla, vücudunuzu ve ruhunuzu besleyecek, her gün hayatın yoğun stres ve yorgunluklarından, gevşetici masaj uygulamaları ile, yıpranmış ruhlarınızı tüketmekten kurtaracağız.
istanbul Avrupa Yakası Geleneksel Türk Hamamı, Masaj Uygulama Salonları, Spa, Jakuzi, Sauna, Vip Deniz Manzaralı Dinlenme ve Rahatlama Salonu, Spor Aktiviteleri Salonu, Güzellik Salonu gibi hizmetler veren uluslararası özel bir firmayız.

BİZLERİ NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?
Türk Hamamı (Hamam), yüz bakımı, vücut bakımı, masaj uygulamaları ve tıbbi masaj yöntemleri gibi özel vücut bakımı alanlarında bir çok güzellik bakımı yapma imkanı sunuyoruz.
Szi değerli konuklarımıza 1 Spa, 2 sauna, 2 buhar odası, jakuziye ve özellikle de rahat ve profesyonel bir atmosfere sahip bir deniz manzarası ile rahatlama imkanı sunuyoruz.

Hamam ve masaj salonumuzdan ayrıldıktan sonra insanlar yeniden doğmuş gibi hissedecekleri için, tekrar bizleri tercih edeceklerini umuyoruz.

Leave a Reply