Kadıköy Spa & Beauty & Massage Center, Kadıköy bölgesinde Medicana Medical Estetik hizmeti veren bölgeye yakın oldukça modern ve lüks bir spa masaj uygulama merkezidir. Konforlu ve rahatlatıcı bir atmosfere sahip olan merkezimizde, siz değerli misafirlerimiz kendilerini özel ve şımartılmış hissetmekte özgürdürler.

 

Bünyemiz içerisinde bulunan spa hamam sauna kapalı havuz imkanları siz değerli konuklarımıza yılın her zamanı yüzme keyfi sunar ve rahatlamalarını sağlar. Ayrıca spa bölümümüzdeki diğer tesislerimiz arasında sauna, buhar odası, masaj ve güzellik terapileri gibi seçeneklerden bütün yıl boyunca faydalanma imkanı sunmaktadır.

Kadıköy Spa & Beauty & Massage Center, kaliteli ve lüks hizmet anlayışı ile siz değerli misafirlerimizi memnun etmeyi hedeflemektedir. Konuklarımızın kendilerini rahat hissetmeleri için özel olarak tasarlanmış modern ve şık tasarımlı tesisimizde, profesyonel ve deneyimli personellerimiz ziyaretçilerimize özel hizmetler sunmaktadır.

Merkezimizdeki tüm terapiler ve hizmetler, yüksek kalite standartlarına uygun olarak sunulmakta ve konuklarımızın memnuniyeti her zaman öncelikli hedefimiz olmaktadır. Kadıköy Spa & Beauty & Massage Center, Kadıköy bölgesinde konumlanmasıyla, tatil ve iş seyahatleri esnasında ideal bir rahatlama imkanı da sunmaktadır. Denize yakın olması ile siz değerli misafirlerimize taze deniz havası almanızı sağlıyor ayrıca açık kafemizde kendinize özel detox etkili içecek hazırlayarak bizimle geçireceğiniz her anın tadını doya doya alabilirsiniz…

Leave a Reply