Derin spa ve masaj

Derin Spa Masaj Salonu Ve Bella Spa Masaj olarak 2013 yılında tüm masaj ve spa konularında size güvenilir ve mükemmel hizmetler sunmanın memnuniyetini yaşamaya devam ediyoruz. Bizim için her şeyden önce siz değerli üyelerimize en etkili ve özel masaj teknikleri sunmak öncelikli olarak Bella Spa ve Masaj, İstanbul merkezki olarak hizmet vermekte olan ve hizmet sektörlerinin önde gelen hizmet kalitesini sürekli sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Teknik ekibimizin deneyimi, becerileri ve vizyonu örnek gösterilebilir ayrıca amacımız sizlere unutulmaz bir spa masaj deneyimi sunmaktır.

Tüm sağlık ve rahatlamaya odaklanan kişisel Kadıköy masaj hizmetimizi seçebilirsiniz. Kaliteli hizmetin yanı sıra konforlu ve şık salonumuzda sizi ferahlatan spa masaj terapisini toplu halde sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine çok değer veriyoruz ve salon çalışanlarımızın tüm bireylere aynı şekilde hitap etmede uzmanlaştıklarından emin olun. İstanbul Bella Spa & Masaj için hedefimiz her zaman hangi belirtinin neye ihtiyacı olduğunu anlamak ve isteklerine en iyi şekilde cevap vermektir.

Sıradan masaj kültüründen çok daha fazlasını arıyorsanız, Derin spa ve masaj merkezi ve Bella Spa & Masaj Salonlarına hoş geldiniz. Bizimle birlikteyken, utançtan arınma hissesi ve spa keyfinin tadını çıkarın. İnanıyorum ki bu deneyiminiz yaşamınızda kalıcı bir etki bırakacaktır. Sonuç olarak, hayatınızdaki olumsuz belirtileri, bu kötü durumlar a karşı direnmeyi destekleyip doğanın gücünün rahatlığına kendinizi kaptırmak istiyorsanız, o zaman Derin spa masaj merkezimizde sizi bekliyor olacağız!

Sizlere özel olarak uygulanan etkili masaj çeşitlerimizden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

Klasik Masaj

Tedavi edici (terapötik, tıbbi) masaj olarak en sıklıkla klasik masaj uygulanır. Klasik masaj; geleneksel batı masajı olup, yüzeydeki kas kitlelerine, kalbe doğru olan kan akımının yönü izlenerek el ile yapılan çeşitli manipülasyon teknikleri bütünüdür.

Aromaterapi

Aromaterapi, Masaj Merkezimize ait özel bitkisel yağları masaj, buğu ve benzeri yöntemlerle vücuda nüfuz ettirerek, bu yağların kimyasal bileşimleri ve sağladıkları enerjiden faydalanarak iyileşme sürecine katkı sunan tamamen doğal bir yöntemdir. Aromaterapi, gerek fiziksel problemlerin, gerekse stres kaynaklı duygusal sorunlarınızın çözümü için destek sağlayan zihin ile bedeni bir bütün olarak ele alan bir terapidir.

Ayurveda

Hindistan’da ortaya çıkan, bugün ise bütün dünyada uygulanan geleneksel bir tıp sistemidir. Ayurvedik masaj uygulaması ise, bu bütünsel tedavi sisteminin sadece bir kısmıdır. Bu tedavide kişinin ayurvedik vücut tipi (dosha) belirlenir ve buna göre farklı bitkisel yağlar kullanılır, yapılacak masajın tipi belirlenir. Klasik masajdaki gibi kaslara yönelik değil, genel sisteme yönelik bir masajdır. Genellikle susam yağı ve farklı bitkisel yağ karışımları ılık bir şekilde uygulanır.

Refleksoloji

Refleksoloji; ayaklar, eller ve kulaklar üzerindeki spesifik noktalara masaj terapist tarafından basınç uygulama tekniğidir. Çoğunlukla ayaklara uygulanır, çünkü ayaklardan çok sayıda sinir geçer ve çok duyarlıdır. Ayaklarda iç organların (beyin, karaciğer, akciğer vb.), endokrin bezlerin ve kas iskelet sisteminin yansıdığı refleks alanlar ve referans noktalar vardır. Bu noktalara basınç ve masaj yapıldığında ilgili organlardaki blokajlar açılır ve serbest enerji akımı sağlanır. Refleksoloji, küçük çocuklardan tutun da oldukça yaşlı bireylere kadar her yaş grubuna uygulanabilir. Sağlıklı kişiler de sağlıklarını korumak ve oluşabilecek hastalıkları önleyebilmek için düzenli refleksoloji seansı alabilirler.

Peloidoterapi

Peloid (tıbbi çamur), tedavi için kullanılan mineral ve/veya organik içeriği zengin çamura, peloidoterapi (tıbbi çamur tedavisi) ise peloid ile yapılan tedaviye denir. Bu tedavide hedef bölgeye sıcak/soğuk peloid uygulaması yapılır. Peloidoterapi, dejeneratif eklem hastalıkları (eklem kireçlenmesi), fibromiyalji sendromu, bel ve boyun ağrıları ve post travmatik iyileşme sürecinde uygulanabilir.

Leave a Reply