Kadıköy Sağlık Spa Ve Masaj Merkezi

İstanbul Kadıköy Sağlık Spa Ve Masaj Merkezimiz, 2007 yılında Anadolu yakası kadıköy semtinde kurulmuş bir spa termal masaj salonudur. İstanbul Kadıköy Sağlık Spa Ve Masaj Merkezi olarak; estetik ve güzellik anlayışını yaşamın geleneksel ve modern ypntemleriyle harmanlayarak, insanların pozitif düşünceye ilham ve inanç vererek, zamanın keyfini çıkarmalarına yardımcı olmak için uzman terapistlerimiz ile özel hizmet seansları sunuyor.

Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman öncelikli olmuştur. İstanbul’daki Avrupa yakası merkezinin yanı sıra İzmir ve Antalya şubelerinde de hizmet veren İstanbul Kadıköy Sağlık Spa Ve Masaj Merkezi, eğitimli ve deneyimli personeliyle yurtdışındaki modern teknolojileri ve y öntemleri takip ederek; müşterilerine en kaliteli hizmeti geliştirerek sunmaya devam ediyor.

İstanbul Kadıköy Sağlık Spa Ve Masaj Merkezi, kendi ar-ge projeleriyle, müşterilerine modern ve sağlıklı spa masaj güzellik bakım sağlık hizmetleri sunmak için hiçbir çabayı esirgememekte ve yenilikçi yaklaşımlarıyla bulunduğu sektördeki yüksek etkinliğini sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Müşterilerimizin her zaman stresli, yoğun ve çalkantılı koşullara maruz kalmasına rağmen, onlara dinlenme ve nefes alma imkanı sunan İstanbul Kadıköy Sağlık Spa Ve Masaj Merkezi, bireysel ve toplumsal sağlık durumunu iyileştirmenin önemine inanmaktadır.

Yaklaşık 17 yıldır hizmet veren İstanbul Kadıköy Sağlık Spa Ve Masaj Merkezi, aynı zamanda masaj kursları vermekte ve kendini geliştirmek isteyenler terapistlere profesyonel destek sağlamaktadır.

Leave a Reply