kilo ve şişmanlık sorunları

Terapist Diyetisyen Gizem Banu Kaşar, İstanbul Avrupa yakası bölgesinde profesyonel diyet danışmanlığı ve masaj uygulama hizmeti sunmaktadır. Sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen herkese destek vermek ve hayata kaliteli bir gözle bakarak yaşam standardını yükseltmek için sağlık ve beslenme alanında uzmanlaşmayı hedeflemektedir.

Gizem Ahi, sağlıklı ve dengeli beslenmeyi kapsayan diyetisyenlik hizmetleri sunar. Profesyonel olarak masaj ve diyet programları tasarlayarak, aralıksız ve tamamlayıcı olarak tecrübeli yaklaşımla müşterilerinin kilo ve şişmanlık sorunlarını aktif olarak çözmektedir. Deneyimi ile tüm vücut tiplerine özel diyet ve masaj yöntemleri hazırlamakta ve bunları her geçen gün geliştirmektedir. Müşterilerinin zihinsel ve ruhsal iyiliği için çabalamaktadır.

Terapist Diyetisyen Gizem Banu Kaşar, Şişmanlık sağlık sorunlarıyla da çok ciddi mücadele edilmesi gereken bir durum olduğundan, Terapist Diyetisyen Gizem Banu Kaşar sağlığına saygı duyarak hareket etmeli ve dengeli beslenmeyi tercih etmelisin. İstanbul masaj ve diyet merkezi, tüm sağlık önerilerini dikkate alarak sağlıklı ve dengeli bir yaşam ortamı oluşturabilirsiniz.

avrupa yakası masaj masöz bayan istanbul masöz bayan taksim avcılar beyoğlu şişli bakırköy kadıköy masaj masaj uygulamaları

istanbul kadıköy masaj salonu

Terapist Diyetisyen Gizem Banu Kaşar, Kilo verme genellikle zor ve acı dolu bir süreç gibi görülüyor olsa da işin içine masaj girdiği zaman, bu terim tamamen kişisel bakıma ve yaşam kalitesine dönüşüyor. Masaj terapileri kilo verme sürecini, insanların bağlı kalabileceği, pozitif bir hadiseye dönüştürüyor. Ayrıca İstanbul masaj, beslenme odaklı olmayan harika bir ödül sistemi olarak da kullanılabilir.

Masaj uygulamalarının kilo verme sürecine olan en önemli etkisi egzersizi kolaylaştırması diyebiliriz. Eğer hareket etme konusunda sıkıntınız varsa, kilo verme süreci pek de kolay olmayacaktır. Terapist Diyetisyen Gizem Banu Kaşar, İstanbul Kadıköy masaj terapileri kasları uyarır, sakatlık oluşturabilecek kas gerginliklerini giderir ve kas ağrılarının oluşumunu engeller. Yani özel masaj terapileri hem iyi hissetmenizi sağlar, hem de egzersizlerinizi daha keyifli ve daha acısız hale getirir. Birçok uzmana göre masaj yaşam kalitesini arttırıyor. Masaj uygulamaları yaşam kalitesinin artmasını da, insanların beslenme ve hareketleri ile ilgili seçimlerinde da daha doğrusu düzgün kararlar almasına yardımcı oluyor. Kadıköy masaj uygulamalarının kilo verme üzerinde direkt olarak etkisinin olduğuna dair bilimsel bir veri bulunmasa da, İstanbul spa masaj merkezinin uyguladığı masajın stres üzerinde olumlu etkilerinin olduğuna dair araştırmalar var. Terapist Diyetisyen Gizem Banu Kaşar, Hepimizin bildiği üzere kilo almanın en büyük sebeplerinden biri de stres. Kişiye özel masaj ve diyet uygulamalarının diğer bir olumlu etkisi de insanların ağrı kesici ilaçları kullanmasını azaltması. Bu ilaçlar da kilo almanıza sebep olan diğer faktörler arasında.

Terapist Diyetisyen Gizem Banu Kaşar, Kilo verme sürecini kolaylaştırmasının yanında, uzmanlarımıza göre insanların fiziksel görünüşünü geliştirmeye yardımcı olan belirli masaj teknikleri de bulunuyor. Bunlardan biri ödemi ve şişkinlikleri azaltmaya yardımcı olan lenf drenaj masajıdır. Eğer vücudunuzun su biriktirdiğini düşünüyorsanız lenf drenaj masajı, vücudunuzdaki fazla suyu atmanıza ve daha az şişkin hissetmenize yardımcı olacak harika bir araç olabilir ayrıca diğer Kadıköy masaj seanslarımız için lütfen bizlerle iletişime geçiniz…

Leave a Reply