Müjde Spa Termal Masaj

Müjde Spa Termal Masaj Salonu, 2013 yılında kurulmuştur ve İstanbul, Anadolu yakası bölgesindeki tüm masaj hizmetlerinin baş öncüsüdür. Biz tüm müşterilerimize hesapsız sevgi ile yakın bir ilişki kurmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin bütün özel uygulamaları yaşamasına yardımcı olacağız.

Egitimli Masör ve Masözlerimiz, son teknolojiyi içeren profesyonel ders odalarımızda gerekli eğitimleri edindikten sonra lisanslandırılıyor ve sürekli eğitim almalarını sağlayarak biz istanbul spa termal masaj merkezi olarak, her zaman müşterilerimize kaliteli teknolojik modern spa masaj hizmetlerini temin etme konusunda mükemmelliğimizi sürdürüyoruz.

Kas Gevşemesi ve Gevşeme Merkezi, entegre kas gevşemesi ve terapiler sağlamak, uzak doğu masaj çeşitlerinden olan shiatsu masaj uygulaması adına ayrıntılı bir çalışma ortamı sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Şehir içinde veya merkezlerimizde bizlere ulaşan müşterilerimize her zaman kaliteli ve profesyonel bir spa masaj hizmeti temin etmekten dolayı gurur duymaktayız.

bali masajı kilo için masaj uygulamaları baş masajı istanbul masöz masör avrupa yakası google map yahoo harita twitter masaj terapi beşiktaş bakırköy taksim şişli beyoğlu ulusal masöz

istanbul spa masaj hamam merkezi

Müşteri Memnuniyeti,idealin kalitesine önem veriyoruz. Her zaman müşterimize bireysel dikkate ve yakından ilgili personellere sağladıklarımız yeni teknolojiler ile müşteri memnuniyetini garanti altına alıyoruz. Müjde Spa Termal Masaj Salonu, Masaj Hizmeti, çözümleriyle müşteri memnuniyetini en üst seviye tutuyor.
Sizlere özel masaj uygulamamız olan Shiatsu masaj stiline özgü teknikler ve nasıl uygulandığı da merak edilmekte olduğu için kısa bir açıklama yapma gereği duyduk. Vücudun gergin ve kasılmış tüm bölgelerine dairesel basınçlar uygulanır. Böylelikle kan dolaşımı hızlanır ve kalp hızı yavaşlar.

Hızlanan kan dolaşımı yeterli oksijenle buluşur ve vücudun gevşemesi sağlanır. Yağsız yada az yağlı olarak uygulanabilen shiatsu masajı, cildi nemlendirir ve yumuşatır. Kasları beslerken, yumuşak dokuyu da onarır.

Vücudun kendini kendini iyileştirmesinde büyük rolü bulunmaktadır. Enerji akışının tıkanık olduğu bölümleri açan ve dengeli enerji akışını sağlayan shiatsu masajı için istanbul masaj ve spa merkezimizden randevu oluşturabilirsiniz.

Shiatsu Masajın Faydaları Nelerdir?
Dinamizm sağlar
Enerji akışını dengeler
Ağrı ve gerginliği yok eder
Baş ve boyun tutulmalarını giderir
Regl ağrılarına iyi gelir
Dokuları yumuşatır
Yüz felcini iyileştirmede etki sağlar
Duruş bozukluklarını onarır
Depresyon, stres gibi faktörleri ortadan kaldırır
Vücut direncini arttır, bağışıklığı güçlendirir
Kas ve iskelet sistemine güç katar
Astım, bronşit, soğuk algınlığı gibi solunum yolu enfeksiyonlarının tedavisinde etkilidir
Hamilelik döneminde sırt ağrılarına iyi gelir
Cildi tazeler, yeniler ve gözenekleri açar
Yüzü aydınlatır, gerginlik sağlar ve kırışmayı engeller
Mutluluk ve huzur vererek, motive bir yaşam kalitesi oluşturur

Leave a Reply