Değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz

Kadıköy Spa Termal Masaj Sauna Merkezi, 2011 yılında Anadolu yakasında faaliyetine başlayan termal vücut masajı, spa, sauna ve güzellik bakım hizmetleri alanında öncü bir firma olarak iş hayatına başlamıştır. Yaz ve kış sezonunda Anadolu yakası Kadıköyün vazgeçilmez nitelikli aile tatili şirketlerini bünyesinde barındıran kurumsal bir şirkettir . Yöneticilerimizin 14 yıllık profesyonel tecrübeleri, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın güvencesidir.
Kadıköy Spa Termal Masaj Sauna Merkezi, aile terapi masajı, klasik masaj terapi, sportif masaj, rehabilite masaj olmak üzere çeşitli masaj türlerini müşterilerine sunmaktadır. Aynı zamanda tatil planları oluşturarak eğlenceli ve stresi ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Huzurlu zaman geçirmek isteyen bağımsız denemelerle farklı tatil, masaj ile sağlıklı yaşam hedeflerine kolayca ulaşabilirsiniz. Çoğu birey ailesiyle tatile çıkarken masaj terapistlerimizin sunduğu masaj uygulamalarından memnun kalmaya devam ediyor.

Her müşteri bireysel olarak değerlendirilmektedir. Kadıköy Spa Termal Masaj Sauna Merkezi, eğitimli personelinin sayesinde her müşteri için kişiye özel terapötik tedaviler sunmaktadır. Siz değerli misafirlerine doğru yaklaşımlar, profesyonel ekipler, doğru bakım, beslenme danışmanlığı gibi programlar getirdik. Ayrıca çocuklar için eğitim desteği, spor, hobiler ve daha fazlası gibi oyun organizasyonları gerçekleştirerek güvenli ve keyifli bir tatil ve masaj sürecinde onlara güzel anlar yaşatmayı umuyoruz .

Kadıköy Spa Termal Masaj Sauna Merkezi Müşterilerimizin sanatsal yetenekleri ve profesyonelliği sayesinde rahatlamayı ve dinlenmeyi son derece konforlu bir ortamda ve kaliteden ödün vermeksizin tadarak memnun kalıyor. Ustalık, doğruluk ve samimiyetle Kadıköy Spa Termal Masaj Sauna Merkezi nde hayat bulanlar, hoş görünme tutkusuna katılan cömert gönül sahiplerimizi sultanlar gibi karşılıyoruz.

Leave a Reply