Adriana Aroma Terapi Masaj Spa Merkezi

Adriana Aroma Terapi Masaj Spa Salonu: Adriana Aroma Terapi Masaj Spa Salonu olarak, 2005 yılından beri Avrupa yakası merkezli masaj hizmetleri sunuyoruz. Sizi huzurlu ortamımızda en iyi şekilde ağırlamak ve konforlu spa masaj terapilerinden maksimum etkiyi almanızı sağlamak alanındaki tecrübe ve becerilerimizle birlikte ruhunuza işleyecek etkide hizmetler sunmaya devam etmekteyiz.

Hedefimiz: Hedefimiz her zaman olduğu gibi sizin ekip biçimine, masaj terapilerine ve sağlık amacınıza bağlı olarak her zaman rahat ve güvenli hissettirmek için sağlıklı bir yaklaşım ve mükemmel bir konfor deneyimi sunmaktır. Aynı zamanın da temel olarak almak istediğimiz her spa  masaj terapisine basit, anlaşılabilir ve sağlık açısından oldukça faydalı olacak şekilde yaklaşıyoruz.

Prestijimiz: İstanbul da temsil ettiğimiz Adriana Aroma Terapi Masaj Spa Salonu, yönetim kadrosundan, sağlık ekiplerinden ve merkezimize çok yakın olan hekimler sayesinde tüm Müşterilerimizin profesyonel bir hizmet alma garantisiyle son derece güvenilir bir merkezdir. Adriana Aroma Terapi Masaj Spa Salonu olarak, kişisel mobilite hedeflerine ulaşmak için en indirimli ve güvenilir hizmetlerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan çok memnuniyet duyarız.

Tesislerimiz : Tesislerimiz modern ekipmanlar ile donatılmış olup ferah ve geniş alanlardır. Ekiplerimiz tarafından size özel olarak sunulan geleneksel ve modern uzman masaj teknikleri kullandığımız masaj odalarımızdan birini seçebilirsiniz. Diğer tüm tesislerimizde eşsiz bir masaj seansı keyfi alabileceğiniz zevkli ve konforlu masaj cihazlarımız da mevcuttur.

Adriana Spa Masaj Merkezimiz Uygulanan Masaj Çeşitleri ve Faydaları;

Klasik masaj: Kan dolaşımını hızlandıran ve adaleyi güçlendiren bu masaj gündelik yorgunluktan kurtulmanızı ve gevşemenizi sağlar. Klasik masaj İsveç masajı olarak da bilinir.

Thai masajı: Uzak Doğu’nun geleneksel tıp yöntemi içerisinde yer alan bu masaj uygulamasında, vücuda baskı, çekme ve gerdirme hareketleri uygulanır. Bazı hareketler sizi zorlasa da bu masaj uygulaması size esneklik kazandırır ve vücut enerjisini artırır.

Bali masajı: Aroma terapik özlü yağların kullanıldığı bu masaj, zihinsel rahatlık verir ve bedenin gevşemesini sağlar. Orta şiddetle ve basınçla uygulanan masaj uygulamasıdır.

Aromaterapi Masaj Uygulaması: Aromatik yağlar ve bitkisel özlerle yapılan bu özel masaj, diğer masajlara göre daha hafiftir, rahatlatıcı ve dinlendiricidir.

Refleksoloji: Ayağın altındaki noktalara basınç yapılarak uygulanan bu masaj seansı, kişinin fiziksel ve duygusal anlamda dengede kalmasını sağlar. Ayaklarımızda bulunan  bazı özel noktaların vücudumuzun belli organlarını temsil ettiğine inanılarak uygulanan bu masaj uygulamasında, rahatlama, ağrıyı azaltma ve kişiye daha iyi bir denge sağlamak amaçlanır.

Medikal masaj: Mekanik ve refleks etkilerinin çoğalmasını sağlayan bir masaj seansı uygulamasıdır. Hasar görmüş bir organı eski haline geri çevirmeyi amaçlar. Kan dolaşımını düzenleyen bu masaj, kas yapısını toparlar, cildi yumuşatır ve iç organlara fayda sağlar.

Derin doku masajı: Derin doku masajı, kişiyi dinlendirmekten ziyade gerilen kasları esnetme ve gevşetmeyi amaçlar. Derin ve sert baskılarla kasların açılmasını, rahatlamasını, dokuların yeniden yenilenmesini sağlar.

Taş masaj: Sıcak ve soğuk özel taşlar kullanılarak yapılan bu masaj seansı, bedeni dengeler ve rahatlatır. Vücuttaki enerji kanallarını uyararak kişiden negatif enerjiyi almayı amaçlar.

Kupa bardak masajı: Kupalarla problemli bölgelere uygulanan masaj türüdür. Selülit, çatlak ve sarkmış bölgeleri toparlama da kullanılan bu masaj yöntemi oldukça yardımcıdır.

Leave a Reply