Ayrıcalıklı spa masaj seansları

uluslar arası masaj anadolu masaj baş masajı istanbul masöz masör avrupa yakası google map yahoo harita twitter masaj terapi beşiktaş bakırköy taksim şişli beyoğlu

istanbul masaj ve güzellik salonu

Kadıköy Özel Spa Masaj Merkezi: Merkez kompleksimiz 2015 yılında anadolu yakasında profesyonel spa masaj sektörü üzerine kurulmuştur. Odak noktamız başlıca rahatlamanın sağlanması ve enerjinin artmasıdır.

Hizmetlerimiz: Profesyonel bel ve sırt ağrıları, migren, tek eklem ağrısı, spondiloz, sinir bozuklukları, boyun fıtıkları gibi ağrı tip ve semptomlarını hafifletmek amacıyla ayrıcalıklı yaklaşımlar sunuyoruz ayrıca yeni açtığımız spa masaj hamam şubelerimizde sizlere hamam kral masajı prenses masajı portakal yağlı masaj tarçınlı masaj odaları sauna termal su ile masaj terapileri gibi yeni hizmetleride eklemiş bulunuyoruz. Sizlerin sağlığına katkıda bulunmak için bütün hizmetlerimizi kontrol ederek özel olarak tasarlanan tedaviler, hastaların ağrısını hafifletmeye yardımcı olmak üzere uzman ekiplerimiz tarafından tedavi yöntemine uygun yollar kullanılmaktadır.

Amacımız: Kadıköy Özel Spa Masaj Merkezi olarak amacımız zaman içinde gerçek etkenlere dayanarak hastalara ve rahatlamak isteyenlere çok etkili sonuçlar oluşturmak, onların yaşamlarında büyük bir iyileşme kaydetmelerini sağlamaktır. Masaj ile Hastaların ağrı seviyesi azaltıldıktan ve eski kaliteli yaşam standartlarına hızlı bir ulaşılan imkanı sunmak, bireylere en etkin şekilde rehabilitasyon hizmeti vermektir.

Memnuniyet: Tüm müşterilerimize hakkımızda mükemmel hizmet ve memnuniyet sunmak için sizlerinde görüşlerine önem vererek elimizden geleni yapıyoruz. Her müşterinin kişisel gereksinimlerine göre, kurslar ve diğer terapi seçenekleri ile en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Onun için iyi veya kötü bir deneyim yaşarsanız lütfen hiç çekinmeden bizler ile irtibata geçinix böylelikle sizlere daha kaliteli bir deneyim sunma imkanı elde etmiş oluruz…

Leave a Reply