İpeksi bir cilde masaj ve bakım uygulamalarımız ile merhaba diyebilirsiniz

Kadıköy Spa Masaj Salonu Paketleri

Kadıköy Spa ve Masaj Salonu olarak tüm beklentilerinize yanıt veren hizmet seçeneklerimiz ve kalifiye çalışanlarımız ile fark yaratıyoruz. En çok tercih edilen hizmetlerimizi göz önünde bulundurarak oluşturduğumuz paketlerimizle seçimlerinizi kolaylaştırıyor ve sizleri daha kaliteli bir yaşam sürmeye davet ediyoruz.

RELAX


45 dk. Body Masaj, 45 dk. Reflexoloji, Yüz Maskesi ve Soap ( Doğal Sabun ) Köpük hizmetleri bulunan relax paketi alarak tüm vücudunuzu dinlendirebilirsiniz. Eşsiz bir rahatlama sunan relax ile kendinizi yeniden keşfedebilirsiniz.

uluslar arası masaj anadolu masaj baş masajı istanbul masöz masör avrupa yakası google map yahoo harita twitter masaj terapi beşiktaş bakırköy taksim şişli beyoğlu

   istanbul masaj ve güzellik salonu

FULL PAKET


1 saat boyunca vücut masaj uygulaması, yüz maskesi ve köpükle dolu jakuzide rahatlama imkanının sunulduğu bu dolu Paket ile tüm beklentileriniz fazlasıyla karşılanacak. Tam bir rahatlama ve arınma isterseniz bu dolu Paketi tercih ederek yepyeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

AROMATERAPHİ


45 dakikalık vücut masaj uygulaması ve sonrasında duş almanın eşsiz ferahlığını Aromateraphi paketimizle yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizi yükseltin ve yoğun günleriniz için gereken enerjiyi toplayın.


45 dakikalık ayak masaj uygulaması hizmeti verdiğimiz Reflexoloji seanslarımız sonrasında kendinizi hafiflemiş hissedeceksiniz. Tüm ağrı merkezlerinize dokunulmasını ve ağrıların uçup gittiğini deneyimlemek için siz de bu paketimizi tercih edebilirsiniz.


Masaj istemiyorsanız fakat vücudunuzun bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız vücut peeling, vücut maskesi ve yüz maskesi hizmetlerimizin bulunduğu Body Care paketini seçebilirsiniz. İpeksi bir cilde ve nefes alan gözeneklere bu paketimiz ile “Merhaba” diyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizleri en kısa zamanda misafirimiz olarak görmekten büyük mutluluk duyacağımızı da belirtmek isteriz…

Leave a Reply