Miray Spa Masaj Merkezi

Miray Spa Masaj Merkezi İstanbul, 2001 yılında kuruldu. Konumu Avrupa yakası merkezi olan firmamız vücut masajı sektöründe hizmet vermektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmeti siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için zirvede tutmayı hedeflemekteyiz.

Kendi alanımızda uzman, deneyimli ve profesyonel psikolog ekibimiz ile her zaman sizlere en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmaya hep devam ediyoruz. Günümüzde ki stresli ortamlarda normal iş yaşamlarımızdan  kaynaklı oluşan stres ve yorgunluktan boğulmamak için zevkli bir ruhsal ve vücut masajı olanağı sunuyoruz.

Bizler doğadan ilham alarak ve aradığınız konforu size taahhüt ederek, son derece lüks ve eşsiz bir şekilde tasarlanmış masaj odalarını ve imkanlarını sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Tek amacımız sizleri gerektiği gibi motive edebilmek ve şehirden çıkmış gibi Stresin üzerine oluşan köklü bir derinlik etkisi sağlamak.

Miray Spa Termal Masaj Merkezi olarak sıra dışı arayışlarınızı da desteklemek amacıyla farklı teknikler kullanıyoruz; örneğin aromaterapi, ruhsal yaklaşımlar, vücut sessizliği ve egzersiz. Tüm bunların yardımıyla hayatınızı daha motive ve yaşanılır hale getirmeye odaklanıyoruz.

Verdiğimiz bireysel hizmetimizi diğer tedavilerle birleştirerek ve daha profesyonel hayatınıza katılıp rahatlama hissini size veriyoruz. Özellikle yaz aylarında evinizden çıktığınızda cildinize güzel bir dokunuş hissi ve rahatlama getirmek için spor salonunda çalışabileceğiniz en iyi masözlerle çalışmanın tadını veren keyifli bir atmosfer var. Sizler için geliştirdiğimiz özel masaj uygulamalarımız arasında bulunan Prenatal Masaj uygulamasının özellikle hamile bayanlar için tavsiye ettiklerini zira hamilelik döneminde hormonsal dengesizliğin getirdiği aşırı stres dalgalarını dizginlediğini belirtiyorlar peki bu masaj uygulamasının başka etkileri var mı?

  • Kadıköy Özel Prenatal Masaj Uygulaması Nedir?

    Terapistlerimizin çoğu bu masajın vücudunuzdaki stres hormonlarını azaltabileceğini ve kaslarınızı gevşetebileceğini söylüyor. Ayrıca masaj, hamileyken çok önemli olan kan akışını artırabilir ve lenfatik sisteminizin toksinleri vücudunuzdan akıtarak en yüksek verimlilikte çalışmasını sağlar.

    Hamilelik döneminde düzenli doğum öncesi uygulanacak masajları sadece rahatlamanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda uykusuzluk, eklem ağrısı, boyun ve sırt ağrısı, bacak krampları ve siyatik rahatsızlıklarını da hafifletebilir. Kadıköy masaj uygulamasına ek olarak, el ve ayaklarınızdaki şişliği azaltabilir, karpal tünel ağrısını hafifletir ve baş ağrıları ve sinüs tıkanıklığını azaltır. Bazı bilimsel çalışmalara göre, masaj ilaç kullanmadan da depresyonu kaldırabilir.

    Prenatal masajlar, hamilelik dönemizde geçirdiğiniz anatomik farklılıklara göre uyarlanır. Böylece klasik kadıköy masaj uyuglamasından farklı olarak büyüyen karnınıza göre konumlandırılırsınız. Doğum öncesi yapılan masaj sırasında bacaklarınızda derin dokunun çalışmasını beklememelisiniz. Hafif basınç güvenli olsa da hamileler kan pıhtılarına karşı hassastır. Bu nedenle herhangi bir sorun oluşmaması için böyle bir uygulama yapılmaz. Bireysel masaj uygulayıcınızla da bu anlamda iletişimde kalmanız rahatlamanızı ve güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

Leave a Reply