Eşsiz masaj terapi hizmetleri

İstanbul Kadıköy Özel Spa Masaj Terapi, Masaj uygulama sektöründe lider olmak için kurulmuş olan firmamız, 2017 yılında İstanbul anadolu yakasında kurulmuştur. İstanbul Spa Masaj Terapi olarak masaj seansları alanında özel olarak hizmet veren bir İstanbul merkezli masaj spa hamam sauna güzeelik merkeziyiz. Hizmetlerimiz arasında; Remedial Masaj (Gelişmiş), Terapotik Masaj (Fiziksel Yetersizlikleri Giderebilmek), Anti stres Masaj (Stres Giderme), Çocuk ve Bebek Masaj Hizmetleri ve Hamile Masaj Hizmetleri bulunmaktadır.

Her biri profesyonel masaj terapistlerimiz tarafından seçtiğimiz tüm eğitimler ve sertifikalarla donatılmış olup gerekli bütün eğitimleri meb ve tse standartlarına uygun olarak güncellenmiştir. Kadıköy masaj terapistlerimizin her birine uzmanlık alanlarında çok iyi bir eğitim aldığını ve hizmetlerini siz değerli müşterilerimizle deneyimli ve kaliteli bir biçimde paylaşacaklarından emin olabilirsiniz. Bizim misyonumuz, insanları rahatlatmaya, stresleri üzerlerinden atmaya, destekleyip onların ihtiyaçlarına odaklanarak etkin sonuçlar sunmaktır.

Müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda özel geleneksel ve modern masaj teknikleri oluşturmak için en iyi nitelikte profesyonellik her zaman vazgeçilmezimiz olarak göz önüne alınmıştır. Müşterilerimizi memnun eden ve pozitif sonuçlarla sonuçlanan masaj uygulamalarımız fiziksel, psikolojik ve sosyal konumundaki kapasitesinin üst seviyelerine taşımanın gayreti içindeyiz. İstanbul Kadıköy Spa Ve Masaj Terapi, her zaman müşterilere üstün hizmet sunmak, onların sağlıklarının iyileşmesini sağlamak ve buna nispeten düşük maliyetlerle eşsiz kalitede masaj uygulamaları gerçekleştirmek için çabalıyor.

Leave a Reply