keyifli ve rahatlatıcı bir deneyim için sizleri bekliyoruz

Kadıköy Spa Masaj Uygulamaları, sağlığınızı ve zindeliğinizi geliştirmeniz için, özellikle istanbul gibi büyük şehirlerde negatif bir ruh halinin ana unsuru olan strese karşı daha rahat hissetmenize yardımcı olmak için güzel bir kaçış noktası oluşturur.

Kalifiye masaj terapistleri, keyifli bir deneyimin tonunu belirleyen bir ortam yaratmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Bunu rahatlatıcı müzik, loş ışık ve hoş kokularla destekleyen oldukça modern Kadıköy Spa Masaj salonumuza gelerek seçtiğiniz bir masaj uygulaması ile kanıtlayabiliriz.

Randevu aldığınız andan itibaren kalifiye masaj terapistinizle özel bir konsültasyon gerçekleştirebilirsiniz. Başlamadan önce bilmeleri gereken bazı belirli ağrılarınız olup olmadığı veya geçmiş rahatsızlıklarınızın olup olmadığını öğrenmek isteyeceklerdir.

spa hama anadolu yakası masaj klasik masaj aromaterapi masaj avrupa yakası masaj internasyonel masaj uluslar arası masaj salonu istanbul masöz anadolu yakası masöz google masaj aromaterapi masaj klasik masaj

istanbul kadıköy masaj hamam merkezi

Genel konsültasyon sona erdiğinde, kalifiye terapist size daha iyi Kadıköy Spa Masaj uygulamaları yapabilmeleri için giysilerinizi çıkarmanız için bir alan sağlarlar. Bu olduğunda, oda da sizleri yalnız bırakıp üzerinizi değiştirmenize izin verecekler. kıyafetlerinizin masaj yağlarına maruz kalmaması için onları çıkardıktan sonra üzerinizi örtecek bir bez veya havlunuz olur.

Sonrasında masaj koltuğunda veya masaj uygulama masasında belirlenmiş süreler dahilinde masaj uygulamalarından yararlanacaksınız. Seans bittiğinde, kendi başınıza tekrar giyinebilmeniz için odadan çıkarlar.

Masaj uygulamaları için kıyafetlerinizi çıkarmak konusunda rahat değilseniz endişelenmeyin. Bazı masaj uygulama türleri aslında kıyafetler üzerinizdeyken bile yapılabilir ama bu masaj uygulama türleri olması gereken masaj uygulamaları gibi etkili olmayacaktır. Veya bu endişenizi Kadıköy Spa Masaj terapistinize iletirseniz onlar size uyum sağlamanın bir yolunu bulacaktır. Daha detaylı bilgi için lütfen Kadıköy Spa Masaj müşteri temsilcilerimiz ile temasa geçin ve misafirimiz olun…

Leave a Reply