Masaj terapi yöntemiyle rahatlayacak ayrıca cildinizi mutlu etme imkanı bulacaksınız

KADIKÖY SPA VE MASAJ MERKEZİ

Merkezimizde daha kaliteli bir hayat yaşamanız için sunulan birçok terapi yöntemiyle rahatlayacak ayrıca cildinizi mutlu etme imkanı bulacaksınız. Bizimle Birlikte Enerjinizi yenileyin
Dünyanın en ünlü ve güncel tekniklerini kullanan profesyonel terapi uzmanlarıyla hem zihninizi hem de bedeninizi yenileyin. Premium ayrıcalığı ile gece yarısına kadar deneyimleyebileceğiniz özel masaj hizmetleri ile cildiniz yumuşacık olsun.

Öne Çıkan Masaj Uygulamalarımız

Kese ve Köpük Masajı

Vücudunuzdaki toksinlerin ve ölü hücrelerin atılmasını sağlar, gözenekleri açar, cildinize nefes aldırır ve canlılık kazandırır.

Klasik Masaj Uygulamaları (Lokal)

Özellikle sırt ve omuz ağrıları, gerginlik, tutulmalar, kas ağrıları gibi sorunların giderilmesi için uygulanır.

Selülit Masajı ve Sıkılaştırma

Masaj ve vakumlama yolu ile kan dolaşımının hızlanması sağlanır, su birikmesi minimuma indirilir ve bağ dokunun sıkılaşmasıyla selülitlerin giderilmesinde yardımcı olur.

Sıcak Taş Terapisi

Isıtılmış volkanik taşların özel bir teknik ile bedeninizde gezdirilmesi ve belli noktalarda bırakılması yoluyla uygulanan bir masaj uygulamasıdır. Bu işlem sonucunda dinlenme, arınma ve rahatlama sağlanır ayrıca kan dolaşımı hızı arttırılmış olur.

Lenf Drenaj

Lenf yollarına yumuşak manipülasyon ile yapılan masaj uygulamasıdır. Kan dolaşımını düzenler ve vücuttaki ödemin atılmasına yardımcı olur.

Spor Masajı

Adalelere derin manipülasyon ile seri bir şekilde uygulanan bir masajdır.

Bronz Masajı

Kalıcı ve doğal bir bronzluk sağlayan, kakao ve havuç yağı karışımıyla uygulanan masaj yöntemidir

Aromaterapi Masajı

Tamamen doğal bitki özlü özel yağlar ile uygulanan bir masaj yöntemidir. Rahatlama, dinlendirme ve cildinizi canlandırma amaçlı bir masaj uygulamasıdır.

Leave a Reply