Volkanik taşların faydaları

Sıcak taş masaj uygulaması

Kadıköy Spa Masaj uygulama yöntemi özellikle Kadıköy spa masaj merkezlerinde bulunan masaj salonlarında uygulanabilen bir masaj yöntemidir. Kadıköy Spa Masaj Merkezi Sıcak taş masaj uygulaması, adale ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyenler için en ideal masaj yöntemlerindendir. Bu tür terapötik kadıköy masaj uygulaması, İsveç masaj uygulamasına benzerlik göstermektedir, sadece avrupa yakası masaj uygulama terapisti ellerinin yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış vokanik taşlar kullanmaktadır. Isıtılmış volkanik taşlar kullanılarak adale gerginliğini azaltılır, kan akışı iyileştirilir ve ağrının giderilmesinde yardımcı olur. Kadıköy sıcak taş masaj uygulaması bu tür sorunların çözülmesinde yardımcı olabilir:

bali masajı kilo için masaj uygulamaları baş masajı istanbul masöz masör avrupa yakası google map yahoo harita twitter masaj terapi beşiktaş bakırköy taksim şişli beyoğlu ulusal masöz

istanbul spa masaj hamam merkezi

  • kas gerginliğini azaltmada etkilidir
  • kan akışını iyileştirmekte yardımcı olur
  • ağrıyı hafifletmekte etkilidir
  • rahatlamayı teşvik etmek
  • stresi azaltmakta etkilidir

Sıcak taş masaj uygulaması esnasında ısıtılmış volkanik taşlar tüm bedeninizin farklı bölgelerine yerleştirilir. Kadıköy Masaj Uygulama Terapistiniz, hafif baskı uygulayarak İsveç masaj uygulaması yöntemlerini kullanarak bedeninizin farklı bölgelerine masaj uygularken bu taşlardan en az birini kullanabilir. Bazen soğuk taşlar da kullanılmaktadır.

Kadıköy sıcak taş masaj uygulaması için İç çamaşırınızı çıkarırken veya giyerken kendinizi daha rahat hissetmeniz için bir örtü verilecektir ama daha etkili bir sıcak taş masajı için lütfen kıyafet giymeyin . Kadıköy Spa Masaj uygulamaları esnasında bir çarşafla kaplanacaksınız. Bu masaj uygulaması genellikle duruma göre uzun sürebilmektedir.

Leave a Reply