Masaj uygulamalarında doğal yağların önemi

Kadıköy Spa Masaj uygulamalarını güzel bir şekilde ve etkili olabilmesi için yardımcı olarak Kadıköy Spa Masaj yağlarından destek almalıyız. Elleriniz ile misafirlerinizin teni arasındaki kaydırıcı dokunuşu engelleyen kuruluğu gidermek için kullanacağınız özel kaydırıcı ürünler sayesinde Kadıköy Spa Masaj uygulamalarında hareketlerinizin seri olarak yapılmasına katkı sağlar. Kaydırıcı ürünleri gereğinden fazla kullanmamak gerekir yoksa kullanıldığı durumlarda ellerinizin adalelerle teması zorlaşır ve dokuları tam olarak kavrayamaz, Ellerinizin sadece ten üzerinde kaymasını sağlamış olursunuz. Yetersiz kullandığınız kaydırıcı ürünün rahatsız edici sürtünme ile aşırı duyarlılığa sahip olan bireylerde sorunlara yol açabilir ve reaksiyona neden olabileceğini misafirlerimizin de rahatsız olabileceğini unutmamalısınız.

anadolu yakası masöz avrupa yakası masaj masöz google masöz twitter masaj,facebook masaj,yahoo masöz,hotmail masaj,istanbul masöz,paris masöz,internasyonel masaj salonu

istanbul masaj salonu

Kadıköy Spa Masaj uygulamasının etkili olabilmesi için misafirinizin kendini rahat hissetmesi, Adale ve tendonların hareketlenmesi gerekir. Kadıköy Spa Masaj uygulama esnasında kaydırıcı ürüne ihtiyacı olup olmadığına misafirinizin cildine bakarak karar vermeli, kuru cilt için yağlı ürünler, nemli ciltler için ise pudra kullanılması daha uygundur. Kadıköy Spa Masaj Uygulamaları esnasında masaj ürünleri misafirinizin derisine zarar vermeyecek miktarda ayarlamalı ve ürünleri önce ele dökerek sıvazlama tekniği ile masaj uygulanacak bölgeye yaymalısınız. Özellikle kuru cilde sahip misafirlerinize masaj uygulanırken bitkisel yağlar, mineral yağlar, fıstık yağı, kakao yağı, badem yağı, bebe yağı vb. kaydırıcı ürün olarak tercih edilebilir seçenekler sunmalı onların da fikirleri alınmalıdır. Kullanım kolaylığı nedeniyle kremler, özellikle vazelin en çok kullanılan kaydırıcı ürün olmasına rağmen. Kadıköy Spa Masaj Aromaterapi bitki özlü yağların rahatlatıcı ve tedavi edici özelliğe sahip olmalarının etkisi ile masaj terapi  uygulamaların da sıklıkla kullanılmasına neden olmaktadır.

Leave a Reply