Limon nane ve portakal yağlarının faydaları

İstanbul Özel Spa Ve Masaj Terapisti Tuna ya Göre Günümüzde natural aromatik bazlı yağlar ile uygulanan Avrupa yakası masaj seansları hem tenimize hem de kaslarımızda ki sorunlara epey fazla yarar sağlamaktadır. Gün geçtikçe daha fazla stresli geçen yaşantımızın neredeyse vazgeçilmezi haline gelen İstanbul Özel Spa Ve Masaj uygulamaları sayesinde gündelik yaşantımızda oluşan stres dalgalarından ve yorgunluklardan kolay bir şekilde kurtulmamız mümkün hale gelmiştir.

Turunçgillerden olan Portakal yağının etkileri; spazmları giderir

Kas spazmları pek çok bireyin yaşam standardını oldukça düşürür. Bunun için adale gevşetici merhemler kullanmak yerine turunçgillerden elde edilen portakal yağıyla Anadolu yakası Spa Ve Masaj uygulamaları yapılması önerilir. Kas problemleri, öksürük, kramp ve ishal tarzında hastalıklara sebep olan spazm sorunlarında portakal yağı doğal bir tedavi aracı olup ve oldukça endike sonuçlar vermektedir.

Tenimizin sıkılaşmasına katkı sağlar. Genellikle genç ve orta yaşlı bayanlar arasında kullanımı yaygın olan greyfurt yağı, gergin bölgelere sürülüp Anadolu Yakası spa ve masaj uygulaması yapılarak yedirilirse daha ferahlatıcı bir etki gösterir. Fakat yağ ile Kadıköy spa ve masaj yapılan bölgeyi bir süre direkt güneş ışınlarından uzak tutmak gerekir.

Limonun bilinmeyen faydaları oldukça fazladır, limon yağı küçük bir pamuk yardımı ile enfeksiyon olan bölgeye vip masaj ile uygulanır. Limon yağı takribi olarak on dakika bekletildikten sonra da tenimiz eski görüntüsüne kavuşturur. Bunun yanı sıra saçlardaki bitlenmelerde de limon ve yoyoba yağı karıştırılarak saç derisine uygulanır. Bu şekilde İstanbul özel spa ve masaj uygulamasıda yapılmış olunur.

Nane yağı, alerjik durumlara bağlı şekilde ortaya çıkan burun ve tenimizdeki mevcut kaşıntıların giderilmesinde oldukça fazla etkili olmaktadır. Bilhassa Nane yağı ile vücudumuza Kadıköy özel spa ve masaj seansları uygulayarak yapılması ile kaslar yumuşatılarak ağrıların giderilmesine yardımcı olunur ve günümüzü daha sağlıklı bir şekilde idame etmemizi sağlar.

Leave a Reply