Yeşim Masaj Ve Spa

İstanbul Yeşim Masaj Ve Spa Merkezi, vücut masajı sektöründe 2011 yılında istanbul da kurulmuştur. Biz İstanbul Yeşim Masaj Ve Spa Merkezi olarak, kişisel gelişim ve sağlık ile ilgili hadiselerin başarılı bir biçimde gerçekleştirilmesi için gösterdiğimiz olağan üstü çabalardan ötürü tanınmaktan mutluluk duymaktayız.

Tüm müşterilerimizin tatminini göz önünde bulundurarak hizmet veren İstanbul Yeşim Masaj Ve Spa Merkezi, anlayışımız, sorumluluğumuz ve dürüst tavrımızla her zaman profesyonel olarak çalışmayı amaçlayan bir sağlık merkezidir.

avrupa yakası masaj google masöz ulusal masaj uluslar arası masöz istabul masöz

istanbul masaj salonu

Orijinal ve etkili tekniklerimizi kullanarak bireysel ve grup spa masaj seansları veriyoruz. Müşterilerimizin fiziksel rahatsızlıklarını minimalize ederek, günlük yaşamda iyi hissetmelerini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

İstanbul Yeşim Masaj Ve Spa Merkezi, tüm müşterilere adil ve hoşgörülü yaklaşımla profesyonel termal masaj hizmeti sunmaktadır. Kişisel özel duruma uygun teknikler kullanıyoruz. Personelimizin her birinde, uzmanlaşmış alanlarıyla ilgili tecrübe ve eğitimle donatılmış uzman kişilerdir. Refleksoloji ve ayak masajının aynı etkilere sahip olabileceği düşünülmektedir. Ancak her ikisinin aynı etkiye sahip olduğunu gösteren herhangi bir kanıt bulunmamaktadır. Refleksologlar, refleksolojinin bazı hastalıkları iyileştirmede yardımcı olabileceğine veya kronik problemlerin açığa çıkarttığı semptomların şiddetini azaltabileceğine yönelik düşünceleri bulunur. Çeşitli potansiyel faydalar ile ilişkilendirilen refleksolojinin etkileri aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

Vücuttaki stres düzeyini azaltma,
Ruh halini iyileştirme,
Bağışıklık sistemini güçlendirme,
Sindirim sistemini iyileştirme,
Sırt veya artrit ağrısı gibi ağrıları azaltma,
Soğuk algınlığı veya bakteriyel enfeksiyonların iyileşmesini hızlandırma,
Hormonal dengesizlikleri düzenleme.

Leave a Reply