Titizlikle Sunulan Profesyonel Termal Masaj Hizmeti

İstanbul Gökkuşağı Spa Termal Masaj Merkezi: 2001 Yılından Beri Profesyonel Spa Masaj Hizmeti Veren Bir Aile Firmasıdır

İstanbul Gökkuşağı Spa Termal Masaj Merkezi 2011 yılında istanbul da kurulmuştur ve profesyonel masaj hizmeti vermektedir. İstanbul Gökkuşağı Spa Termal Masaj Merkezine gelen konukların rahatlaması ve fiziksel ve ruhsal arınması temel prensip olarak benimsenmiştir. Uzun yıllardır başarıyla sunduğumuz hizmetlerimizden konuklarımız oldukça fazla memnun kalmaktadır.

İlham Veren Geleneksel Kültürel Uygulamalar İçin Uygun Ortam

İstanbul Gökkuşağı Spa Termal Masaj Merkezine ulaştığınızda, evrensel olmayan tüm parçaların size yeni bir enerji hissi sağladığını hissedeceksiniz. İstanbul Gökkuşağı Spa Termal Masaj Merkezi içerisinde doğallık, konsantrasyon, kararlılık ve tutku ile ilham alacaksınız. İstanbul Gökkuşağı Spa Termal Masaj Merkezine ulaşmak size yeni bir eşsiz deneyimi yaşatacak ve bunu sağlamak için gösterdiğimiz her türlü çabaya değecektir.

Titizlikle Sunulan Profesyonel Termal Masaj Hizmeti

Uzman ekibimiz tarafından sunulan profesyonel masaj hizmeti, son teknolojiyle desteklenmiştir. Geçmişten gelen engin bilgi, tecrübeler ve ileri teknolojinin desteği ile derin terapi uygulamaları gerçekleştirmek amacıyla hizmet verilmektedir. Tarafımızdan sunulan eşsiz profesyonel termal masaj hizmeti aynı zamanda estetik cilt bakımı da içermektedir. Titizlikle Sunulan Profesyonel Termal Masaj Hizmetinde misafirlerimize, tam donanımlı salonlarımızda refah ve huzur sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetlerle sizin için optimal sonuçlar elde etmek için elimizden geleni yapacağız.

Sizlere özel olarak seçtiğimiz bazı masaj uygulamalarız sizlerin rahatlaması için oldukça etkilidir.

Derin Doku Masajı

Derin doku masajı, yukarıda açıkladığımız her iki tekniğe de benzer vuruşlar kullanması nedeniyle İsveç masajıyla biraz örtüşür. Bununla birlikte, tahmin edeceğiniz gibi, kas dokusunun iç katmanlarını hedeflediği için İsveç masajına kıyasla çok daha fazla basınç uygulamayı içerir. Derin doku masajı deneyimi diğer tekniklere kıyasla tipik olarak daha az rahatlatıcıdır, bu nedenle masaj konusunda biraz rahatsızlıkla başa çıkabilen insanlar için uygundur diyebiliriz. Yine de The Scientific World Journal’da yayınlanan 2014 tarihli bir araştırmaya göre, bu masaj türünün potansiyel getirisi, kas gerginliğinde bir azalma ve kronik ağrıdan muzdarip olanlar için önemli ölçüde rahatlamadır.

Shiatsu Masajı

Geleneksel bir Japon masajı olan Shiatsu, vücuttaki gerilimi azaltmak ve kan akışını iyileştirmek amacıyla belirli bölgelere, nispeten derin basınç uygulamak için parmakları, başparmakları, avuçları ve bazen dirsekleri kullanmayı içerir. Bu masaj tekniği Qi’nizi (yani enerji akışını) düzenlemek için Doğu akupresür ilkelerine dayanır ve Tokyo’daki St. Luke’s General Hospital’da yapılan bir araştırmaya göre, bel ağrısını hafifletmek gibi çok çeşitli sağlık yararlarına sahiptir. Bununla birlikte Shiatsu’nun faydaları üzerine yeterince bilimsel araştırma olmadığını belirtelim. Uygulama sırasında biraz canınız acısa da eğer sağlıklı biriyseniz; yani masaj yaptırmaya engel bir sağlık sıkıntılarınız yoksa denemekten kesinlikle zarar gelmez.

Refleksoloji

Refleksoloji eller, ayaklar ve kulaklardaki belirli basınç noktalarının vücuttaki diğer organlara karşılık geldiğine dair geleneksel Çin inancı etrafında şekillenen bir masaj türüdür. Bir refleksoloji masajı sırasında, çeşitli sağlık yararları elde etmek için bu noktalara basınç uygulanır. Bununla birlikte, iddia edilen faydaların çok azı bilimsel olarak desteklenmektedir ve söz konusu ciddi sağlık sorunları olduğunda, refleksoloji kabul edilen bir tıp şekli değildir. Yine de, tıpkı yukarıda da açıkladığımız gibi bir refleksoloji masaj seansı da oldukça risksizdir. Çünkü özünde sadece özel bir tür ayak masajıdır. Dolayısıyla stres ve kaygıyı hafifletmenin etkili bir yolu olabilir.

Leave a Reply