Altı Menekşe Güzellik Ve Masaj

Altı Menekşe Güzellik Ve Masaj Merkezi, 2003 yılında İstanbul Anadolu yakasında kurulmuş, güzellik bakım ve masaj salonu sektöründe lider bir markadır. İnanılmaz güzelliğin yeni anlamını arayanlar Altı Menekşe Güzellik Ve Masaj Merkezi, hayalindeki göz kamaştırıcı sonuçları almak isteyenlerin gidermek istedikleri sorunlar için her zaman en iyiyi yapmaya odaklanan mağaza olarak hizmet verir.

Altı Menekşe Güzellik Ve Masaj Merkezi, uzman ekibiyle masaj hizmetleri sunarken deneyimli personelse müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını sağlamaya çalışmaktadır. Müşterilerimizi memnun etmek, onlara kilometre taşlarının aşılmasını sağlamak ve süreci yeni gelişmelerle donatmak için tüm hizmetlerde maksimum kaliteyi temin etmeye çalışıyoruz. Güvenilir ve konfordan ödün vermeden mükemmel hizmetler sunmanın peşindeyiz. Altı Menekşe Güzellik Ve Masaj Merkezi, sunduğu profesyonel masaj hizmetleri ile sektördeki liderliğini korumaktadır.

Altı Menekşe Güzellik Ve Masaj Merkezi olarak, misafirlerimize % 100 gerçekliği göstermek, müşterilerinin beklentilerinden daha fazlasını sunmak, geçmiş ile bugünün rahatlığına ve tarzına bağlı kalmak için her zaman en iyi hizmetleri vermeyi hedefliyoruz. Konforlu ve şık bir ortamda müşterilerimize güzellik hizmetleri sunmak amacıyla her çalışanımıza en iyi hizmetleri veriyor ve en iyi masaj deneyimini sunarak kesintisiz kalite ve müşteri desteği sunarak müşterilerimize özel yaklaşımları bizim için elzemdir.

istanbul masöz kadıköy masaj aromaterapi masaj ulusal masaj salonu istanbul masöz internasyonel masöz uluslar arası masöz anadolu yakası masaj google masöz internasyonel masaj salonu google masaj, yahoo masaj, instagram masaj, twitter masaj

Kadıköy masaj spa merkezi

İster çok hafif ister ağır basan masajlar olsun Altı Menekşe Güzellik Ve Masaj Merkezinde bir profesyonel destek mevcuttur. Masaj terapistlerimiz size istemiş olduğunuz sonuçları almanız için arzu ederseniz uygulayacakları tekniklere dayanan özel bir plan hazırlarlar.. Altı Menekşe Güzellik Ve Masaj Merkezi olarak saygı, kalite ve memnuniyet empoze olmaktan bizim mutluluğumuzdur. Misyonumuz, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve onların güzelliği ve sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktır. En iyi servisi ve müşterinin gereksinimlerini karşılamayı ön planda tutarak sürekli gelişim odaklı hizmetler sunmanın hayalini kuruyoruz.

Altı Menekşe Güzellik Ve Masaj Merkezi olarak Spa masaj salonumuza özgün özel olarak sunduğumuz uzak doğu masaj uygulamalarından olan Balı masaj yöntemi sizler için önerilen bir rahatlama yöntemidir…

Bali Masajı Nedir?

Bali masajı, doğu kültürünün bir sentezi olarak geliştirilen, ayaktan başlayıp tüm vücudu kapsayan, farklı teknik ve manipülasyonlarla vücudumuzun kan dolaşım seviyesini artırarak, vücudun rahatlatmasını ve yenilenmesini amaçlayan bir İstanbul Altı menekşe spa masaj türüdür aynı zamanda uzman terapistler sayesinde refleksoloji masaj uygulaması gibi Bali masajı da pek çok kronik rahatsızlık ve semptomların tedavisi için uygulanan başarılı bir terapi tekniğidir.

Bali Masajı Tekniği Nedir?

Bali Masaj tekniğinde masaj uygulamasına ayaklardan başlanır ve  thai masajı, İsveç Masajı, sıcak taş masajı gibi bilinen diğer vücut masajlarından farklı olarak refleksoloji  metodu kullanılarak öncelikle ayaklar üzerinden vücudun diğer organ, doku ve kemiklerine uyarılarda bulunulur ve vücudun gevşetilip rahatlatılması sağlanır.

Bali masajını diğer masajlardan ayıran diğer bir masaj tekniği ise masaja başlamadan önce vücut üzerinde meridyenlerin belirlenip enerji akışının doğru yönde gerçekleştirilmesinin sağlanmasıdır. İstanbul altı menekşe masaj yöntemi ile Kasların ve dokuların rahatlatılması amacıyla aromatik yağlar yardımı ile uygulanan Bali masajı, el teknikleri ve manipülasyonları bakımından diğer masaj çeşitlerine göre daha sert uygulanabilmektedir.

Kadıköy Bali masajı tüm vücudu etkisi altına alarak, genel olarak ayaklardan başlayıp tüm sinir uçlarını gevşetip, lenf dolaşımını harekete geçirerek masajla kan dolaşımının artmasını sağlar ve vücudu zararlı maddelerden temizleyip, vücudun yenilenmesine yardımcı olur. El ve ayak bölgesinde yoğunlaşarak tüm vücut üzerine uygulanan Bali masajı, esnetme, germe, sıvazlama ve yumruklama gibi farklı tekniklerin sentezi ile aynı zamanda tedavi edici ideal bir masaj türüdür…

Leave a Reply