Masaj uygulamaları ile doğru yöntem ve yağlar ile daha etkili bir sonuç alınabilir

Kadıköy Spa Masaj uygulamaları, Rahatsız bölgeler de amacına göre bir kaç seans olarak arka arkaya yapılabilir. Kadıköy Spa Masaj uygulamalarından önce rahatsız kişinin pozisyonu uygulanacak masaj türüne göre uygun hale getirilip doğru yöntem ve yağlar ile etkili bir sonuç alınabilir. Kadıköy Spa Masaj yöntemleri, kuvvet yerine bilgi ve tecrübe isteyen bir yardımcı tedavi ( iyileştirme ) aracıdır. Bilgisizce ve şuursuzca yapılacak bir masaj seansı, kişiye istemeden de olsa fayda yerine zarar verebilir. Masaj uygulaması yapmayı meslek edinmiş kalifiye kişilere tıp dilinde terapist ama halk arasında “ masör veya masöz ” isimleri verilir.

İSTANBUL İNSTAGRAM MASÖZ YAHOO GOOGLE TWİTTER FACEBOOK masaj avcılar bakırköy uluslar arası masaj internasyonel masaj

istanbul kadıköy spa masaj merkezi

Genellikle Kadıköy Spa Masaj uygulamalarından önce; masaj uygulanacak alana efraruj ışık banyosu, sıcak su banyosu gibi bir fizik vasıta tatbik olunursa, masaj uygulamasının etkisi daha da artar. Kadıköy Spa Masaj seansları, toplardamarların akış yönünde çevreden merkeze doğru yapılmalıdır.
Masaj uygulamalarının, rahatlatıcı, uyku verici ve sakinleştirici özellikleri de söz konusudur. Ateşli hastalık durumlarında, kırık ve çıkıkların düzeltilmesinde, iltihaplı beden alanlarında, kanserli uzuvlarda masaj uygulamaları yapılmamalıdır. Masaj uygulamaları sadece rahatsız kişiler için değil herkes için bir ihtiyaç haline gelmiştir. Her ne kadar lüks olarak görülse de Kadıköy Spa Masaj uygulamalarına hepimizin ihtiyacı vardır ve sonsuza kadar da ihtiyacımız olacaktır…

Leave a Reply