Masaj vücudunuzda biriken toksin ve ödemlerin atılmasını sağlar

Kadıköy Spa Masaj, Lenfatik dokularda muhafaza edilen sıvıların sirkülasyonunu, toksin ve aşırı sıvıların atılmasını sağlayarak canlandıran masaj uygulama tekniğidir.

Lenfatik sistem, kan dolaşımına bağlı olarak, vücuttaki atık maddelerin atılmasını sağlayan sistemdir. Kilo ve selülit sorunlarında oldukça etkili rolü vardır.

Bir bölgede oluşan yağlanma ve selülit o bölgedeki dolaşım ve lenf sistemini yavaşlatır. Zayıflama tedavilerinde ilk yerine getirilmesi gereken, sorunlu bölgedeki kan ve lenf dolaşımını düzene sokmaktır. Bu sayede söz konusu bölgede oluşan atık maddelerin atılması mümkün olacak ve tedavi uygulamasından maksimum sonuç alınabilecektir.

Lenf Drenaj diyet ve sporla verilen kilolar sonucunda vücudunuzu sıkılaştırmak, metabolizmanızı hızlandırmak, vücudunuzda biriken toksin ve ödemin atılmasını sağlamak, dolaşım bozukluğu sorunlarını en aza indirgemek, lokal olarak yağların biriktiği bölgeleri toparlamak, dilediğiniz ölçülere ve vücut şekline ulaşabilmek için uygulanan bir yöntemdir.

avrupa yakası masöz yeni masaj merkezi istanbul masaj avrupa masaj anadolu masaj google masaj twitter instagram masöz

Kadıköy spa masaj sauna hamam merkezi

Mld (Manuel Lenf Drenaj) Masaj Uygulaması

Mld (Manuel Lenf Drenaj) Masaj Uygulaması, diğer masaj uygulamalarına oranla çok hafif, monoton ve sürekli tekrar eden hareketlerden oluşur. Mld Masaj uygulaması, vücudunuzun uç noktalarından kalbinize doğru, lenf akışını takip ederek, tek yönlü olarak yapılır.

Mld Masaj Uygulaması, Lenf sisteminin elle manipüle edilerek bloke olmuş lenf sıvısının serbest akımının sağlanması tekniğidir. Sempatik Asab Sistemi’ne etki ederek, ağrıları azaltır ve derin bir rahatlık sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve lenf akımını hızlandırır.

Leave a Reply