Sihirli eller vücudunuzda senkronize hareketlerle dolaştıkça toksinler temizlenir

Merkezimiz de Masaj Terapileri
Bire bir temas ve dokunuşlar ile kalifiye masöz ve masörlerimiz tarafından yapılan masajlar diğer tekniklerle kıyaslandığında bir terapi seansı olarak çok daha etkilidir diyebiliriz. Vücudunuza kattığı psikolojik ve metabolik zindelik sayesinde iç huzurunuzu geri getirir ve yaşam sevincinizi artırmada yardımcınız olur.

Klasik İsveç Masajı
Sırt, kol, ayak ve göğüs bölgelerine uygulanan bu masaj tüm vücut üzerinde rahatlatıcı ve gevşetici bir etki yaratır. Adalelerinizdeki gerginliği alır, dolaşımı canlandırır ve huzur hissi verir.

avrupa yakası masöz yeni masaj merkezi istanbul masaj avrupa masaj anadolu masaj google masaj twitter instagram masöz

Kadıköy spa masaj sauna hamam merkezi

Bali Masajı
Uzak Doğu’nun geleneksel masajı olan Bali Masajı nokta masajı ve gevşetici masaj ile açma ve esnetme hareketlerinden oluşan karma bir masajdır. Vücudun iç kısımlarına doğal enerji sinyalleri göndererek ağrıları giderir, denge ve rahatlama oluşmasını sağlar.

Thai Masaj uygulaması
Başlangıçta ağrı hissi veren ama sonrasında aldığınız rahatlama hissi ile thai Masajı vücudunuzun enerji kanalları boyunca yavaş tempoda uygulanan ritmik basınç ve esnetme hareketlerinden oluşmaktadır. Avuç içleri, baş parmaklar, dirsekler ve ayaklar ile en büyük öneme sahip on enerji kanalı boyunca belirli bir basınç uygulanarak yapılan bir nevi yoga uygulamasıdır. Uzakdoğu eğitmenlerden bu tekniği öğrenmiş masöz veya masör eklemleri açmak ve esnetme işlemini kolaylaştırmak için vücudu zorlamadan titretir.

Dört El Sultan Masajı
Masöz veya masözlerin sihirli elleri vücudunuzda senkronize hareketlerle dolaştıkça toksinler temizlenir. Deriniz, rahatlama hissinin yanı sıra, stresten arınır ve pozitif enerji aktarımı sayesinde canlılık kazanır.

Leave a Reply