profesyonel masaj hizmet anlayışı

Kadıköy Elit Spa Medikal Masaj Salonu: 2001 yılında Anadolu yakası merkezinde kurulmuştur. 2001 yılında müşterilerimizi memnun etmek için Spa ve masaj ürünleri ile spa ve masaj hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunmaya başlamıştır.

Misyonumuz: Kadıköy Elit Masaj Salonu olarak, sağlık, güzellik, muhabbet ve huzurlu bir ortamda hiç unutulmaz anlar yaşatmak ve müşterilerimiz için son derece keyifli bir deneyim her zaman amacımız kaliteli masaj ile kavuşturmak olmuştur.

Hizmetlerimiz: Elit Spa Masaj Hamam Salonu; masaj tedavisi, Aromaterapi, Lava Taşları ve sıcak kömürler, ayurvedik masaj uygulamaları, refleksoloji masajı, vücut peelingi ve vücut sarmalıması gibi çeşitli rahatlama ve kendini yenileme servisleriyle en iyi Spa ve Masaj hizmetlerini sunmaktadır.

istanbul masöz kadıköy masaj aromaterapi masaj ulusal masaj salonu istanbul masöz internasyonel masöz uluslar arası masöz anadolu yakası masaj google masöz internasyonel masaj salonu google masaj, yahoo masaj, instagram masaj, twitter masaj

Kadıköy masaj spa merkezi

İlkelerimiz: Anadolu Yakası Elit Spa Medikal Masaj Salonu olarak, kaliteyi önceleyen, profesyonel hizmet anlayışımızla misafirlerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemekteyiz. İlkemiz müşterilerimize kaliteli ve temiz ortamları, kalifiye terapistleri ve bütün hizmetleri güleryüzlü bir şekilde sunmaktır. Bu amaçla Refleksoloji İstanbul Masajı, ayak tabanında belirli noktalara bası uygulanarak yapılan bir masaj türüdür. Bir tür denge masajıdır ve kişinin kendini fiziksel, duygusal ve ruhsal açıdan iyi hissetmesini sağlar. Refleksoloji, ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen refleks noktaları olduğu ve bu noktaların İstanbul masaj  ile beden anatomisinin aynası olduğu prensibine dayanan bir sanattır. Özel el ve parmak teknikleriyle refleks noktalarına uygulanan hafif baskı, stresin azalmasını sağlayarak bedende fizyolojik değişikliklere yol açarak vücut fonksiyonlarının normale dönmesi ile uygulanan misafire rahatlama hissi veren bir yöntemdir.

Refleksoloji Masajının Faydaları Nelerdir:
– Derin bir rahatlık hissi verir.
– Gerilim ve stresi azaltır.
– Kan dolaşımını ve kan basıncını düzenler.
– Uykusuzluğu azaltır.
– Detoks etkisi yapar, vücudu katkı maddelerinden ve toksinlerden arındırır.
– Hormonları dengeler.
– Solunumu yavaşlatır ve derinleştirir.
– Hastalığın oluşumunu önceden engeller.
– Duygusal dengesizlikleri düzenler.

Refleksoloji Masajının Uygulanmaması Gereken Durumlar:
– Hamileliğin ilk 6 ayında önerilmez.
– Kanser, damar, şeker hastalığı olan kişilere önerilmez.

Leave a Reply