Kadıköy Masaj Spa Wellbeing Merkezi Fark Yaratmaya Devam Ediyor

Hamam Sauna Masaj hizmeti ile Kadıköy Masaj Spa Merkezi , fark yaratmaya devam ediyor. Uzak Doğulu uzman masörleri ile Hamam Sauna Masaj keyfini Kadıköy Masaj Spa Merkezi ile yaşayın.

Kadıköy Masaj Spa Wellbeing Merkezi, Kadıköy de bulunan Otel’de Kapalı havuz, Sauna, Türk Hamamı, Terapiler ve paketler, Cilt bakımı, Buhar Odası ve Yüzme kursu hizmetleri ile seçkin bir deneyim hizmeti sunuyor.

Hijyenin olmazsa olmazı olduğu yer: Hamam

Hamam, kültür tarihimizde çok önemli yere sahip bir olgudur. Atalarımız geçmişten bu güne hijyene büyük önem vermiştir. Hijyenin sağlanması için en önemli duraklar ise kuşkusuz hamamlar olagelmiştir. Kadıköy Masaj Spa Merkezi istanbul da tarihi ve kültürel hijyen alışkanlığını yüksek standartlarla siz değerli misafirlerine sunuyor.

Saunamızda yenilenin

istanbul da Sauna denince akla gelecek çok önemli bir yer var. O da bizim benzersiz Kadıköy Masaj Spa Merkezi Bilindiği üzere gerekli ısı düzeyi ile yapılan sauna, ilk olarak ter yoluyla vücudun gevşemesine yardım eder. Ter yardımıyla vücudun üzerindeki toksinler temizlenirken diğer yandan da içerideki kimyasallar dışarı atılmış olur. Hem beden hem de ruh sağlığı için son derece yararlıdır. Siz de hem beden hem de ruhunuzu dinlendirmek için saunanın mucizelerine güvenin.

Leave a Reply