masaj ve etkili diyet hizmetleri

İstanbul Terapi Ve Diyet Merkezi, Terapist Begüm, sağlık alanında profesyonel ve eğitimli destek sunmak için çalışan Diyetisyen Özgür kız pınar ile  ortaklığa başladı. Uzman kadromuz güçlü bir hizmet ruhuyla erişilebilir diyet hekimliği ve masaj hizmetlerini geliştirmek ve vatandaşlarımıza en üst düzeyde yardım etmek arzusuyla sağlık alanında üst sınıf kalitede hizmetlere odaklanmaktadır.

İstanbul Terapi Ve Diyet Merkezi olarak bizler, aile hekimliği ve diyet hekimliği alanlarındaki tüm mesleki standartları ve rehberlikleri koruyarak, vatandaşlarımıza kutsal olan sağlıklı yaşam özgürlüğünü sunmayı taahhüt etmekteyiz. İstanbul Terapi Ve Diyet Merkezi tarafından profesyonel masaj ve etkili diyet hizmetleri çerçevesinde vatandaşlarımızın geleceklerini etkileyebilecek riskleri ve uygun seanslar ile sosyo ekonomik zararları azaltmak ve önlemek için destek sağlanmaktadır.

İstanbul Terapi Ve Diyet Merkezi olarak Müşterilerimize kişisel bakım becerilerinin gelişimine destek olmak ve öz disiplin yönetimi kazandırmak için, İstanbul Terapi Ve Diyet Merkezi desteği ile en yetkin terapi ortamında hizmet vermekteyiz. Vatandaşlarımızın güvenli bir sağlık berrak bünyesi için, dinamik, özverili ve istekli bir ekip takımı olduğumuzu belirtmekten mutluluk duyarız. İstanbul merkezli hizmetler ile sağlık alanında insanlarımıza en üst düzeyde hizmeti güvence altına alan İstanbul Terapi Ve Diyet Merkezi, sağduyulu yaklaşımları ile müşterilerimize her daim yardımcı olacak kalite standartlarından hiçbir şey kaybetmeksizin sunmaktan son derece memnuniyet duyarız. İstanbul Terapi Ve Diyet Merkezi, İstanbul Masaj ve diyet uygulamaları birçok yönden kilo vermeyi teşvik edebilir. İşte nasıl çalıştıkları ve elde edeceğiniz faydalar:

Karın Yağını Azaltır: Göbek yağı birçokları için endişe kaynağıdır. Neyse ki, bir çalışma, haftada 5 gün karın bölgesine aromatik yağlarla masaj yapmanın karın yağ dokusunu ve bel çevresini azaltmaya yardımcı olduğunu gösteriyor. Ayrıca vücut imajını iyileştirdiği bulunmuştur.

Kan Dolaşımını Artırır: İstanbul Terapi Ve Diyet Merkezi, Tam vücut masajı, kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur. Bu, vücudunuzdaki zehirli atıklardan kurtulmanıza yardımcı olur ve metabolizmayı geliştirir.

Kasları Dinlendirir: Kilo vermenizi sağlayan bazı masaj uygulamaları vücudunuzu, özellikle de kaslarınızı güçlendirmeye yardımcı olabilir. Ayrıca kaslardaki sertliği ve ağrıyı da azaltabilirler.

Sindirim Fonksiyonlarını İyileştirir: Terapist Begüm, Sağlıklı bir bağırsak da kilo vermeye yardımcı olur. Masaj, bağırsak aktivitesini uyarmaya yardımcı olur, böylece bağırsak hareketini iyileştirir, kabızlığı azaltır ve karın ağrısını azaltır.

Stresi Azaltır: İstanbul Terapi Ve Diyet Merkezi, Stres vücutta toksin birikmesine yol açar, bu da metabolizmanızı yavaşlatmaya ve aşırı yemeye yol açabilir. Masaj, stresi azaltmaya yardımcı olur ve “iyi hissetme” hormonlarını serbest bırakır. Bu, açlık hormonlarının üretimini azaltmaya yardımcı olur ve aşırı yemeyi önler.

Kilo Vermek İçin Faydalı 3 Masaj

Uyku Kalitesini Artırır: İstanbul Terapi Ve Diyet Merkezi, Genel vücut masajı, kasların gevşemesine yardımcı olur. Bu da kaliteli uykuyu tetikler. Uyku yoksunluğu kilo alımıyla bağlantılı olduğundan, bu üç masaj yoluyla iyileştirilmiş uyku kalitesi, zayıf uykunun etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Düşük Kan Basıncı: Terapist Begüm, Stres veya sağlıksız beslenme alışkanlıklarına bağlı yüksek tansiyon, iltihaplanmaya ve sıvı birikmesine neden olabilir. Derin doku masajı ve aromaterapi masajı, yüksek tansiyonunuzu düşürmenize yardımcı olacaktır.

İstanbul Masaj uygulamalarının bu faydalarından, doğrudan veya dolaylı olarak kilo vermeye yardımcı olduğu açıktır. Soru şu ki, hangi masajlar kilo kaybı için en iyisidir? Kilo kaybı için en etkili üç masaj hakkında her şeyi öğrenmek için aşağı kaydırın.

Kilo Vermek İçin Bilim Tarafından Desteklenen Üç Etkili Masaj

Kilo Vermek İçin Faydalı 3 Masaj

1. Kilo Kaybı İçin Cilt Kıvrımı Ve Vakum Masajı

İstanbul Terapi Ve Diyet Merkezi, Selülit esas olarak uyluk, kalça ve karın bölgesinde bulunur. Terapist Begüm, Cildin gamzeli görünmesini sağlar. Ve ondan kurtulmak bir görev olabilir. Neyse ki, deri katlama masajı selülitten kurtulmanıza yardımcı olabilir. Etkilenen bölgeye masaj yapmak için titreşimli bir cihaz kullanılır.

Araştırmalar, deri kıvrım masajının cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olabileceğini gösteriyor. Haftada beş kez altmış dakikalık titreşim masajı da selüliti azaltmada umut verici sonuçlar gösterdi.

İstanbul Terapi Ve Diyet Merkezi, Vakum masaj uygulaması selüliti azaltmak için invaziv olmayan başka bir tekniktir. Kollajenin yeniden yapılanmasına yardımcı olur, kaslardaki gerilimi serbest bırakır, cilt elastikiyetini artırır, deri kıvrım kalınlığını azaltır, kolajeni artırır ve kas ağrısını azaltır. Bu masaj uygulamasını yaptırmak için profesyonel bir vakum terapistine gidin. Diğer iki masajımız aromaterapi ve lenfatik masaj yöntemleridir ki onlar hakkında bilgileri bir sonraki makalemizde belirteceğiz…

 

Leave a Reply