sağlıksız yiyecek ve içeceklerin insanların hayatlarına olumsuz etkileri

Uzman Diyetisyen Terapist Buse Meral Dilşeker, özel diyetisyenliğin profesyonellerinden ve İstanbul’un Büyükçekmece bölgesinde kişiye özel hizmetler sunan biridir. Uzman Diyetisyen Terapist Buse Meral Dilşeker, deneyimli ve uzman bir diyetisyen ekibe sahiptir ve diyet danışmanlığı konusunda ilgili ve hedef odaklı çözümler sunar. Diyet ve masaj merkezinde, kişiye özel olarak geliştirdiği diyet ve eşsiz masaj programları ile verimli ve hedefe ilerleyen sonuçlar almayı hedeflemektedir. O, hastalarına pozitif sonuçlar elde etmek için ideal diyet planlarını oluşturarak, özel tekniklerini kullanır.

Uzman Diyetisyen Terapist Buse Meral Dilşeker, diyet hakkında güncel bilgi ve beceriyi en üst seviyede geliştirerek, doğru ve dengeli beslenmeyi teşvik ederek hastalarına rehberlik etmektedir. Uzman Diyetisyen Terapist Buse Meral Dilşeker aynı zamanda sağlıksız yiyecek ve içeceklerin insanların hayatlarına olumsuz etkilerini, beslenme alışkanlıklarını desteklemek ve sürdürmek için önermektedir. O, özel ve daha anlaşılır diyet planlarıyla vücudunuz ile aranızdaki ilişkiyi zenginleştiriyor. Kadıköy Uzman Diyetisyen Terapist Buse Meral Dilşeker, kişinin yaşam tarzı değişikliklerine katılmalarını, beslenme alışkanlıklarını dengelemelerini ve diyetinin proaktif bir şekilde madur olmasını temin etmek konularında tetikleyici bir rol oynuyor. Hastalarına her türlü yönetimli diyet ile destek olma ve onlara yardımcı olma adına her zaman yardımcı oluyor.

İSTANBUL İNSTAGRAM MASÖZ YAHOO GOOGLE TWİTTER FACEBOOK masaj avcılar bakırköy uluslar arası masaj internasyonel masaj

istanbul kadıköy spa masaj merkezi

Kişisel diyet danışmanlığı hizmetlerini hiçbir fedakarlıktan kaçınmaksızın sunmaktadır. Kadıköy Diyet ve masaj uygulamalarımız geri İletişim kurduğumuz her müşteri için önem taşıyor ve doğru şekilde anlaşılmalarını sağlıyoruz. Sağlıklı yaşama hakkındaki akılcı önerilerimize başvuran herkesi Kadıköy diyet ve masaj uygulama ailesine davet ediyoruz. Bölgesel zayıflama ve selülit sorunları için geliştirmiş özel bir masaj yağımız var. Bahsettiğimiz bitki özlerinden oluşan yağ masaj uygulayarak sorunlu bölgeye yedirildiğinde o bölgede kan dolaşımını hızlandırarak yağların parçalanmasını sağlıyor. Yapılan masajın da etkisiyle lenf kanalları ile vücuttan idrarla veya ter ile atılmasını sağlıyor. Ayrıca cildi besleyici ve sıkılaştırıcı özelliği de vardır. Aşağıda belirtilen yağların hepsi %100 saf doğal bizim üretimimiz olan yağlardır. Piyasadaki sentetik karışımlı bitkisel kokulu yağlardan değildir. Uzman Diyetisyen Terapist Buse Meral Dilşeker, Bu Kadıköy masaj yağını evde kendiniz uygulayabileceğiniz gibi, profesyonel bir Kadıköy masaj merkezi masör veya masöz tarafından da uygulatabilirsiniz. Birçok güzellik merkezinde de uygulanan, saf bitki özlerinden oluşan bu yağ karışımı yaklaşık 10 ila 15 uygulama sonrasında bölgesel zayıflama ve selülit sorunlarının giderilmesinde gözle görülür çok iyi neticeler vermektedir. İçeriğinde şunlar var: Susam yağı, badem yağı, portakal kabuk yağı, limon kabuk yağı, kekik yağı, mersin yağı, nane yağı, defne yaprağı yağı, biberiye yağı Bu ürün, gün aşırı sorunlu bölgeye masaj şeklinde tatbik edebilirsiniz. 20 ila 30 dakika boyunca tatbik edilen bölgeyi sararak sıcak tutmakta fayda var. Sürülen bölgede en az iki saat kalmalı suyla temas etmemeli, sonrasında yıkanabilir. (Gece yatmadan önce uygulayıp, sabah yıkama suretiyle de kullanılabilirsiniz) daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Leave a Reply