Masaj yumuşak dokular üzerine yapılan sistemli ve ilmi el hareketleridir

Kadıköy Tıp Merkezleri ve özel spa masaj salonlarının kullanmaya başladığı kadıköy spa masaj uygulamaları, Hasta ve yorgun bir organın rehabilitasyonu yani yeniden eski durumuna dönmesi için organizmanın sathı üzerine tatbik edilen sistemli ve belirli mekanik kinetik enerji ile derinlerde anatomik, fizyolojik fonksiyonel ve en yüksek tesirin meydana çıkmasını sağlayan ameliyeler manzumesidir.

kadıköy spa masaj uygulamaları, Özel Merkezlerde Elle veya özel cihazlar ile tatbik edilen ve öncelikle cilt, cilt altı ve adale dokusunu etkileyen mekanik tipte uyarılmaların tümüne verilen isimdir.
Bedenimizdeki yumuşak dokular üzerine yapılan sistemli ve ilmi el hareketleridir.
Yeni bir kadıköy spa masaj makinesinin gelişmesi ve büyük iddialarla ortaya çıkmasına rağmen elle yapılan hareketlerin yerini hiçbir şekilde tutmayacağı bilinmektedir.

google masaj yahoo masöz facebook masaj istanbul masaj salonu anadolu yakası masöz bayan

kadıköy spa masaj salonu

Kadıköy Masaj Uygulamasının Zamanı ve Süresi Nasıl Belirlenir?

Günün her saatinde kadıköy spa masaj uygulamaları yapılabilir. Ancak genel kadıköy spa masaj uygulamalarında karın masajları tok karına yapılmamalıdır. Her masaj uygulamasından önce hastaya tuvalete gitmesi hatırlatılmalıdır. Genel masaj uygulamaları yaklaşık olarak 30– 45 dk. Kısmi masaj uygulamaları 15 – 20 dk. Sürmelidir. Spor masaj uygulamalarında ise zamanın darlığı nedeniyle hızlı çalışmak zorunluluğu vardır.

Kadıköy Spor masaj uygulamasının bazen 8 – 10 dk. bitirilmesi gereklidir. Genel kadıköy spa masaj uygulamaları haftada 1 gün uygulandığında yeterli olabileceği gibi bunun iki veya üç defa tekrarında da bir sakınca yoktur. Kısmi kadıköy spa masaj seanslarının uygulanışı için bir zaman tahdidi yoktur. Haftanın her günü ve saati yapılabilir. Genel kadıköy spa masaj uygulamalarında imkânlar nispetinde öğleden önce, kısmi masaj uygulamalarında ise öğleden sonra yapmak çok daha faydalı olabilmektedir. Daha Bir çok konu hakkında twitter facebook instagram sosyal medya alanlarında kadıköy spa masaj uygulamalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz…

Leave a Reply